07062020pon

Info

Portál Leviceonline.sk, projekt TVTEKOVHONT.SK a schránkové noviny TEKOV A HONT ponúka firmám a živnostníkom priestor na propagáciu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Regionálny spravodajsko-spoločenský portál pre okres Levice a blízke okolie Leviceonline.sk a projekt regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT.SK ponúka firmám a živnostníkom priestor na propagáciu.

Po novom spúšťame aj vlastné schránkové spravodajsko-inzertné noviny s názvom TEKOV A HONT s nákladom minimálne 30.000 kusov, osem plnofarebných strán zadarmo do schránok obyvateľom okresu Levice jeden krát mesačne! PONÚKAME ZVÝHODNENÚ REKLAMU - TLAČ (schránkové noviny) + ONLINE REKLAMA (portál, Facebook a Instagram Leviceonline.sk) + TELEVÍZIA (regionálna internetová televízia TVTEKOVHONT).

Počas roka 2019 portál Leviceonline.sk navštívilo takmer 400.000 návštevníkov, ktorí si zobrazili vyše jeden milión stotisíc stránok portálu! Viac TU.

Portál Leviceonline.sk a projekt TVTEKOVHONT.SK ponúka firmám a živnostníkom priestor na propagáciu

Páči sa Vám práca TVTEKOVHONT.SK a Leviceonline.sk? Podporte nás finančne!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 11. novembra 2019 - Ak sa Vám páči práca nového projektu regionálnej internetovej televízie, zameranej na regióny TEKOV a HONT, teda najmä na okres Levice a blízke okolie - TVTEKOVHONT.SK ako aj práca regionálneho spravodajsko-spoločenského portálu Leviceonline.sk, je tu možnosť, podporiť ich činnosť finančne.

Páči sa Vám práca TVTEKOVHONT.SK a Leviceonline.sk? Podporte nás finančne!

Pridanie nového denného menu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Chcete prezentovať denné/obedové menu Vášho reštauračného zariadenia na portáli Leviceonline.sk?

Vaše celotýždňové denné/obedové menu bude zaradené do sekcie "Denné menu" na portáli Leviceonline.sk. V tejto sekcii sa nachádza zoznam reštauračných zariadení (s názvom reštauračného zariadenia a s jeho logom, resp. fotografiou), ktoré svoje denné/obedové menu už na našom portáli prezentujú. Po kliknutí na dané reštauračné zariadenie sa zobrazí samotné denné/obedové menu daného reštauračného zariadenia na celý aktuálny týždeň.

Príklad uverejneného denného menu Reštaurácie Baran v Leviciach: http://www.leviceonline.sk/denne-menu/denne-menu/restauracia-baran-baran-restaurant

V dennom/obedovom menu okrem celotýždňovej ponuky štandardne uverejňujeme aj kontakt na dané reštauračné zariadenie.

 

Cenník

Cena za mesačné uverejňovanie Vašej ponuky denného menu: 12 EUR / mesiac

V prípade objednávky na 1 rok dopredu je cena: 10 EUR / mesiac

AKCIA!

V prípade objednávky na 1 rok dopredu v cene 10 EUR/mesiac, t.j. 120 EUR/rok získate rozšírenú registráciu v našom katalógu firiem ZADARMO!

Následne do Vašej ponuky denného/obedového menu v sekcii "Denné menu" pridáme aj odkaz na Vašu rozšírenú firemnú vizitku v katalógu firiem.

Poznámka: cena rozšírenej registrácie v katalógu firiem je 40 EUR/rok.

 

Stačí 1 email týždenne

V prípade, ak máte záujem u nás pravidelne uverejňovať denné menu Vášho reštauračného zariadenia na nasledujúci týždeň, pošlite nám email s Vašou ponukou denného/obedového menu na náš email: vždy do nedele do 18:00 hod.!

 

 

Ďalšie možnosti prezentácie Vášho reštauračného zariadenia

- rozšírená registrácia v našom katalógu firiem;

- reklamný PR článok (zoznam doteraz nami zrealizovaných reklamných PR článkov TU);

- reklamný grafický banner - Cenník online inzercie na www.leviceonline.sk v grafickej podobe a s vyznačenými reklamnými priestormi nájdete v PDF súbore tu;

- reklamný odkaz na Facebook stránke Leviceonline.sk.

Viac o všetkých reklamných službách na www.leviceonline.sk TU.

 

Ceny sú uvedené bez DPH, nie sme platcami DPH.


Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre