04202024sob

Projekt Pomáhame firmám a živnostníkom má dať podnikateľom priestor znova sa "nadýchnuť"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 16. februára 2021 - Doba nie je lichotivá, najmä pre niektoré firmy a živnostníkov. Aktuálna pandemická situácia nielen na Slovensku momentálne nedovoľuje otvárať mnoho obchodov a tak viacero podnikateľov nemá žiadny, alebo minimálny príjem. Ako informuje manažér portálu Leviceonline.sk Andrej Budai, s projektom Pomáhame firmám a živnostníkom chceme dať firmám a živnostníkom priestor, opäť sa "nadýchnuť".

Projekt Pomáhame firmám a živnostníkom má dať podnikateľom priestor znova sa nadýchnuť

Regionálny spravodajsko-spoločenský portál pre okres Levice - Leviceonline.sk chce týmto projektom pomôcť miestnym firmám a živnostníkom, ale aj podnikateľom z okolia, zadarmo spropagovať svoje služby. "Uvedomujeme si, že aktuálna situácia je pre množstvo podnikateľov, najmä z oblasti gastra a cestovného ruchu, ale aj z ostatných odvetví, neúnosná až likvidačná. Preto by sme im chceli aspoň svojou troškou pomôcť tým, že ich služby zadarmo spropagujeme na portáli a Facebook stránke Leviceonline.sk," povedal manažér portálu.

V rámci projektu podnikateľom na portáli vytvoria zadarmo firemnú vizitku v katalógu firiem a spropagujú ich na svojej Facebook stránke. "V našom katalógu firiem im vytvoríme základnú firemnú vizitku, v ktorej je možné uverejniť základné údaje o firme a informácie o jej službách a aktivitách, firmu zaradíme do jednej kategórie podľa odetvia, je tu tiež možné pridať logo firmy a fotografiu, samozrejmosťou je adresa a kontaktné informácie. Okrem toho túto vytvorenú firemnú vizitku bezplatne zazdieľame, teda spropagujeme na našej Facebook stránke Leviceonline.sk, ktorá má v súčasnosti už vyše 16.000 fanúšikov z celého okresu Levice a okolia," vysvetľuje Budai.

Aj portál Leviceonline.sk však musí z niečoho žiť. "Samozrejme, aktuálna doba postihla aj nás. Preto podnikateľom ponúkneme aj ďalšie rozšírené platené možnosti propagácie u nás. V prípade realizácie bezplatnej reklamy však firmu/živnostníka nič nezaväzuje k tomu, aby si u nás zakúpil ďalšie platené možnosti reklamy," dodáva Andrej Budai.

Ak máte záujem o reklamu ZADARMO na portáli a Facebook stránke Leviceonline.sk v rámci projektu Pomáhame firmám a živnostníkom, píšte na e-mail: , alebo volajte: 0903 671 087.

- Viac o projekte nájdete na tomto linku: https://www.leviceonline.sk/info/6061-reklama-pre-firmy-a-zivnostnikov-na-portali-leviceonline-sk-zadarmo
- Kompletné informácie a opis jednotlivých reklamných možností nájdete tu: https://www.leviceonline.sk/info/5401-portal-leviceonline-sk-a-projekt-tvtekovhont-sk-ponuka-firmam-a-zivnostnikom-priestor-na-propagaciu
- Návštevnosť portálu Leviceonline.sk tu: Návštevníci portálu Leviceonline.sk si v roku 2020 zobrazili vyše tri milióny stránok

zdroj: Leviceonline.sk, foto: Pixabay

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre