08012021ned

Portál Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT.SK ponúkajú firmám a živnostníkom zaujímavý priestor na propagáciu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Regionálny spravodajsko-spoločenský portál pre okres Levice a blízke okolie Leviceonline.sk a projekt regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT.SK ponúka firmám a živnostníkom zaujímavý priestor na propagáciu.

PONÚKAME ZVÝHODNENÚ REKLAMU - ONLINE REKLAMA (portál Leviceonline.sk, Facebook Leviceonline.sk a Instagram Leviceonline.sk) + TELEVÍZIA (regionálna internetová televízia TVTEKOVHONT).

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

Návštevníci portálu Leviceonline.sk si v roku 2020 zobrazili vyše tri milióny stránok

- Počas roka 2019 portál Leviceonline.sk navštívilo takmer 400.000 návštevníkov, ktorí si zobrazili vyše jeden milión stotisíc stránok portálu! Za prvý polrok 2020 portál navštívilo vyše 600.000 návštevníkov, ktorí si zobrazili takmer 2 milióny stránok portálu! Viac TU.

PONUKA PRE OBCE, MESTÁ, ORGANIZÁTOROV PODUJATÍ, FIRMY, ŠKOLY A ORGANIZÁCIE prezentácie ich podujatí a akcii TU.

Portál Leviceonline.sk a projekt TVTEKOVHONT.SK ponúka firmám a živnostníkom priestor na propagáciu

- Facebook stránka Leviceonline.sk (http://www.facebook.com/leviceonline.sk) má v súčasnosti 16.285 fanúšikov z celého okresu Levice a blízkeho okolia, radí sa teda medzi Facebook stránky s najvyšším počtom fanúšikov v okrese Levice.

- Instagram stránku Leviceonline.sk (https://www.instagram.com/leviceonline.sk/) v súčasnosti sleduje vyše 1000 sledovateľov.

KONTAKT:
Tel.: 0903 671 087
e-mail:

Ponúkame viacero možností propagácie firiem/živnostníkov:

1. Firemná vizitka v katalógu firiem (vhodné pre linkbuilding); POZOR AKCIA! Dajte si u nás spraviť firemnú vizitku a získajte 20% zľavu na PR článok, banner a reklamu vo videoreportážach TVTEKOVHONT! Viac o akcii TU.

2. PR článok/reklamný rozhovor/recenzia formou článku/text + fotky, príp. i vloženie videa;
3. reklamný - grafický banner so zobrazovaním na:
a) všetkých stránkach portálu
b) všetkých novovydaných článkoch
c) podľa dohody

3. Zdieľanie na Facebook a Instagram stránke Leviceonline.sk;
4. reklamná videoreportáž - realizácia reklamnej komentovanej videoreportáže;
5. reklama/sponzorstvo regionálnych videoreportáží TVTEKOVHONT.SK. (Všetky naše doteraz zrealizované videoreportáže nájdete na: https://www.youtube.com/tvtekovhont).

OPIS JEDNOTLIVÝCH REKLAMNÝCH MOŽNOSTÍ + REFERENCIE A CENY

1. PR článok/reklamný rozhovor/recenzia formou článku.

Zoznam doteraz zrealizovaných PR článkov tu: https://www.leviceonline.sk/spravy/pr-clanky
Referencie:
- https://www.leviceonline.sk/spravy/pr-clanky/5087-leto-a-horucavy-sa-nezadrzatelne-blizia-klimatizacia-vam-ich-sprijemni
- https://www.leviceonline.sk/spravy/pr-clanky/4799-spolocnost-frankie-trade-vas-partner-pre-cistotu-a-poriadok
- https://www.leviceonline.sk/spravy/pr-clanky/4253-jazykova-skola-zaraz-najvaecsia-jazykova-skola-ktora-uci-4-x-rychlejsie2
- https://www.leviceonline.sk/pr-clanky/2895-konecne-slusne-lacne-ubytovanie-nedaleko-centra-levic
- https://www.leviceonline.sk/pr-clanky/3045-premiova-talianska-kava-skvele-coctaily-prijemne-prostredie-a-obsluha-to-je-novy-sun-cafe-bar

Cena za realizáciu a uverejnenie nového PR článku: 50 eur/pr článok
V cene je zahrnuté uverejnenie PR článku ako TOP správa dňa na úvodnej stránke portálu + 1x zdieľanie na FB a Instagram stránke Leviceonline.sk. Je možné sa dohodnúť na dlhodobejšom zdieľaní a na dlhodobejšom uvádzaní ako TOP správa dňa na hlavnej stránke portálu. PR článok je na stránke uverejnený NASTÁLO v sekcii PR články (https://www.leviceonline.sk/spravy/pr-clanky).
Rozsah PR článku nie je stanovený a nie sú žiadne obmedzenia. Do článku je možné pridať max. 5 fotografii a 1 video. O ďalších možnostiach je možná dohoda.

2. zdieľanie na Facebook stránke Leviceonline.sk (http://www.facebook.com/leviceonline.sk) (TOP - zavesené hore).
Cena: 15 eur/ prvý deň, 10 eur ďalšie dni
V rámci ceny budeme zdieľať aj na Instagram stránke Leviceonline.sk (https://www.instagram.com/leviceonline.sk/).

3. reklamný - grafický banner. Banner je možné umiestniť na viacerých miestach portálu
1. so zobrazovaním na všetkých stránkach portálu;
2. so zobrazovaním vo všetkých novovydaných článkoch portálu.

Na všetkých banneroch je možné pridať externý odkaz na web stránku/facebook stránku firmy/živnostníka, príp. na uverejnený PR článok. Banner môže byť statický obrázok alebo animovaný gif, v cene Vám ho vieme zrealizovať my.

Screenshoty možných umiestnení bannera:

Dávame do pozornosti dva voľné najväčšie bannery portálu:
- banner5 - veľkosť bannera 900x220px - NAJväčší banner sa zobrazuje na úvodnej stránke portálu ako aj na všetkých ostatných stránkach portálu priamo nad logom portálu. Cena: 50 eur/týždeň
- banner6 - veľkosť bannera 725x90px - banner sa zobrazuje na úvodnej stránke portálu ako aj na všetkých ostatných stránkach portálu priamo nad logom portálu. Cena: 40 eur/týždeň

- banner1 - veľkosť bannera 468x72px - banner sa zobrazuje na úvodnej stránke portálu ako aj na všetkých ostatných stránkach portálu priamo nad logom portálu. Cena: 25 eur/týždeň
- banner2 - veľkosť bannera 468x72px - banner sa zobrazuje na úvodnej stránke portálu ako aj na všetkých ostatných stránkach portálu priamo nad logom portálu. Cena: 25 eur/týždeň
- banner3 - veľkosť bannera 250x200px - banner sa zobrazuje na úvodnej stránke portálu ako aj na všetkých ostatných stránkach portálu priamo nad logom portálu. Cena: 25 eur/týždeň
- banner4 - veľkosť bannera 250x200px - banner sa zobrazuje na úvodnej stránke portálu ako aj na všetkých ostatných stránkach portálu priamo nad logom portálu. Cena: 25 eur/týždeň
- banner - články - veľkosť bannera 468x72px - banner sa zobrazuje vo všetkých novovydaných článkoch priamo v texte článkov. Mesačne vydávame cca 20 nových článkov. Cena: 30 eur/týždeň

Možnosti reklamy - reklamný grafický banner na portáli Leviceonline.sk.

Možnosti reklamy - reklamný grafický banner na portáli Leviceonline.sk.

Ceny bannera sa môžu meniť v závislosti od požadovanej veľkosti bannera (sú možné aj iné veľkosti bannera podľa požiadaviek), obdobia objednávky (pre dlhšie obdobie ponúkame zľavy: na 3 mesiace dopredu 10% zľava, na 6 mesiacov dopredu 20% zľava, na 12 mesiacov dopredu 30% zľava)

4. Reklamná videoreportáž - realizácia reklamnej komentovanej videoreportáže/reklamný rozhovor.

Referencie:
- Spoločnosť Frankie Trade má predajňu KÄRCHER okrem Levíc už aj v Banskej Štiavnici:

- Farma Babindol - skleník Levice:

- Deň otvorených dverí na ZŠ, Saratovská 85, Levice:

- Deň otvorených dverí na ZŠ sv. Vincenta de Paul v Leviciach:

Cena: 200 eur/videoreportáž/videorozhovor
Dĺžka reklamnej videoreportáže/videorozhovoru nie je obmedzená. Reklamná videoreportáž/videorozhovor je uverejnená/ý NASTÁLO.

V rámci ceny je videoreportáž zdieľaná na Facebook stránke a Instagram stránke portálu, príp. je možné zrealizovať krátky článok, v ktorom bude video na portáli uverejnené.

5. Sponzorstvo regionálnych videoreportáží z celého okresu Levice v rámci projektu regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT.SK.

Našimi videoreportážami sa snažíme mapovať dianie v celom okrese Levice. Ponúkame možnosť sponzoringu/umiestnenia reklamy v našich videoreportážach, pričom reklama vo videoreportážach je umiestnená NASTÁLO! Videoreportáže uverejňujeme na našom Youtube kanáli TVTEKOVHONT a tiež na Facebook stránkach Leviceonline.sk, Šahyonline.sk a TVTEKOVHONT.

Cenník sponzorstva/reklamy vo videoreportážach TVTEKOVHONT:

- 1 videoreportáž: 100 eur

- 3 videoreportáže: 270 eur (90 eur/videoreportáž)

- 6  videoreportáží: 480 eur (80 eur/videoreportáž)

- 12 videoreportáží: 840 eur (70 eur/videoreportáž)

Naše posledné videoreportáže z regiónu:

FK Slovan Šahy - TJ Družstevník Horné Turovce, 12.7.2020:

Na Mestskom úrade v Šahách sa podarilo odborne zrekonštruovať historické schodisko:

a ďalšie na našom Youtube kanáli TVTEKOVHONT.

Naše videoreportáže uverejňujeme na našom Youtube kanáli TVTEKOVHONT a tiež aj na našich Facebook stránkach! Tým je ich sledovanosť vo výške niekoľko tisíc vzhliadnutí.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi sa s Vami stretneme aj osobne.

KONTAKT:
Tel.: 0903 671 087
e-mail:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre