Jedinečné a štýlové dámske oblečenie | Obliekaj sa inak...

 
01162018uto

Reklama u nás a štatistiky návštevnosti www.leviceonline.sk

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

SKVELÁ MOŽNOSŤ SPROPAGOVAŤ SVOJU FIRMU ĽUĎOM Z LEVICKÉHO OKRESU A OKOLIA UŽ ZA 88 €!

 

VÝHODNÁ PONUKA PRE FIRMY A ŽIVNOSTNÍKOV!

- pre firmy, organizácie a pre živnostníkov ponúkame výhodnú možnosť bezplatnej registrácie - základného firemného profilu do nášho katalógu firiem!

Ponúkame tiež:

- Rozšírený firemný profil: 1. popis činnosti spoločnosti bez obmedzenia znakov + fotografie do opisu a do galérie v profile; 2. zaradenie firmy až do 3 kategórii (zaradenie firmy do daných kategórii musí byť v súlade s činnosťou firmy); 4. Zobrazenie adresy firmy v interaktívnej mapke; 6. Pridanie prekliku/odkazu na web stránku firmy; 7. Pridanie loga Vašej firmy.

Cena za rozšírenú firemnú vizitku v našom katalógu firiem: 40 €/rok.

Príklad: Stolar Centrum - https://www.leviceonline.sk/firmy/544-STOLAR-CENTRUM-DAXX

VLASTNOSTI ZÁKLADNÉHO PROFILU A ROZŠÍRENÉHO PROFILU FIRMY:

Porovnanie základného a rozšíreného profilu firmy Levice online

AKCIA!: V prípade rozšírenej registrácie Vašej firmy získavate od nás ako bonus 30% zľavu na reklamný článok/rozhovor a reklamný grafický banner!

- reklamný článok / rozhovor - realizácia reklamného článku (prehľad doteraz nami realizovaných reklamných článkov -> Hlavné menu - Správy - PR články, alebo priamy odkaz: https://www.leviceonline.sk/pr-clanky/). V rámci ceny je reklamný článok nastálo uverejnený v sekcii PR články a taktiež uverejnenie článku na 1 deň ako TOP správa dňa. Ako TOP správu dňa je možné článok predĺžiť aj na dlhšie obdobie podľa záujmu a dohody.

Príklad: Bezkomínový krb aj do Vášho bytu, domu, či kancelárie teraz už aj v Leviciach + súťaž!

Výhoda reklamného článku na Leviceonline.sk: presná špecifikácia META opisu a META kľúčových slov pre vyhľadávanie v Google.sk podľa Vami zadaných požiadaviek a veľmi dobrá optimalizácia v Google.sk, článok je nastálo uverejnený v sekcii PR články.

Cena: 60 €

Predĺženie reklamného článku ako TOP správa dňa: 10 €/deň

 

- Reklamný odkaz na Facebook stránke Leviceonline.sk (https://www.facebook.com/Leviceonline.sk) - Reklamný odkaz obsahuje: Nadpis reklamného odkazu + krátky opis/príhovor + fotografia + externý odkaz. Reklamný odkaz sa zobrazuje ako TOP správa/zavesená hore na Facebook stránke Leviceonline.sk. 

Cena: 30 €.

Predĺženie reklamného odkazu ako TOP správa/zavesená hore na Facebook stránke Leviceonline.sk: 15 €/deň

UPOZORNENIE: 30% zľava v prípade rozšírenej registrácie do katalógu firiem sa na reklamný odkaz na Facebook stránke Leviceonline.sk neuplatňuje!

 

ROZŠÍRENÁ REGISTRÁCIA V KATALÓGU FIRIEM + REKLAMNÝ ČLÁNOK/ROZHOVOR/SÚŤAŽ + REKLAMNÝ ODKAZ NA FACEBOOK STRÁNKE LEVICEONLINE.SK = 88 EUR!

 

Ponúkame aj možnosť propagácie formou reklamných grafických bannerov:

PONUKA A OPIS REKLAMNÝCH PRIESTOROV PRE GRAFICKÉ BANNERY NA PORTÁLI LEVICEONLINE.SK:

- FT - FULL TOP - banner v najvyššej časti portálu (nad logom portálu) - najluxusnejší priestor!. Zobrazuje sa na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer bannera je 150x115px.

Cena: 90 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- T - TOP - banner v hornej časti portálu (vedľa loga portálu) - najluxusnejší priestor!. Zobrazuje sa na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer bannera je 150x115px.

Cena: 90 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- CONTENT - banner zobrazovaný vo všetkých článkoch portálu medzi textom článkov. Štandardný rozmer bannera je 295x130px.

Cena: 100 €/ mesiac. Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- R1 - Right1 - banner v pravej hornej časti portálu (pod Zaregistrujte svoju firmu a pridajte pracovnú ponuku zdarma!). Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu.

Cena: 80 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- M1 - Middle1 - banner zobrazovaný pod hlavnou titulkou portálu so zobrazovaním len na úvodnej stránke. Štandardný rozmer 150x115px. Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta, max. však 600x115px.

Cena: 50 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- R2 - Right2 - banner v pravej strednej časti portálu (nad "Hľadaj v Leviciach a okolí, najnovšie firmy). Štandardný rozmer 150x115px. Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu.

Cena: 30 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- M2 - Middle2 - banner zobrazovaný pod počasím, resp. medzi jednotlivými sekciami so zobrazovaním iba na hlavnej stránke portálu. Štandardný rozmer 150x115px.

Cena: 15 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- R3 - Right3 - banner v pravej dolnej časti portálu. Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer 150x115px.

Cena: 15 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- R4 - Right4 - banner v pravej dolnej časti portálu. Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer 115x200px.

Cena: 20 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- B - BOTTOM - banner v úplne dolnej časti portálu. Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer 150x115px.

Cena: 20 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera, max. veľkosť 600x115px.

BANNER VÁM VYROBÍME BEZPLATNE!

V prípade, že nemáte vyrobený reklamný banner, vyrobíme ho bezplatne (statický obrázok/animované GIF) podľa Vami dodaných podkladov, príp. ho vieme zrealizovať aj bez dodaných podkladov. Banner môže byť presmerovaný na internetovú stránku, alebo emailovú adresu podľa Vašich požiadaviek.

Ponúkame možnosť predplatenia reklamného bannera aj na dlhšie obdobie. Pri objednávke na 3-6 mesiacov dopredu - zľava 10% z ceny bannera, pri objednávke na 6-12 mesiacov dopredu 15% zľava z ceny bannera.

Príklady uverejnených reklamných bannerov môžete vidieť na portáli nad logom, vedľa loga, pod titulkou, v pravej časti portálu.

 

Ďalej ponúkame:

- Avízo/pozvánka na podujatie/akciu - text, foto, video, cena: 30 € (celé avízo s použitím max. 2 fotografií, realizované našim redaktorom), ukážka: "Basketbal s Mikulášom - najväčšia mikulášska akcia v meste Levice"

- zverejnenie hotového avíza/pozvánky na podujatie/akciu - text, foto, video, cena: 20 € (Vami zrealizovaného, bez úprav našim redaktorom).

(Ste organizátorom podujatí/akcií? Radi mediálne podporíme Vaše podujatia. Kliknite pre viac informácii TU pre mediálne spolupráce.)

 

- Reklamná videoreportáž/videorozhovor - realizácia reklamnej videoreportáže o Vašej firme, službách s možnosťou rozhovoru s obšírnym opisom Vami ponúkaných služieb/tovaru. Video sa uverejní v zrealizovanom reklamnom článku, príp. sa k videu zrealizuje krátky reklamný článok. Video bude tiež uverejnené v titulke portálu Leviceonline.sk na dohodnuté obdobie podľa záujmu.

Príklady:

- Pizzéria Slovan:


- Blšie trhy:

Cena: 60 EUR bez DPH (cena s 30% zľavou v prípade rozšírenej registrácie firmy do katalógu firiem: 42 EUR bez DPH)

 

- Zľava - ponúkame možnosť poskytnutia zľavy na Vaše služby prostredníctvom nášho portálu. Zľava sa realizuje formou článku, v ktorom je opis zľavy, fotografie, opis činnosti firmy, otváracie hodiny, kontakt a interaktívna mapka.

Prehľad všetkých doteraz uverejnených zľiav u nás nájdete na https://www.leviceonline.sk/zlavy
Príklad uverejnenej zľavy: https://www.leviceonline.sk/zlavy/537-Zlava-20-na-portretne-fotografie

Cena: 10 EUR/mesiac, pri objednávke na 1/2 roka dopredu: 5% zľava, pri objednávke na 1 rok dopredu: 10% zľava.

 

- súťaž- ponúkame tiež možnosť realizácie súťaže o ceny. Súťaž je veľmi dobrá propagácia pre Vašu firmu, realizujeme ju zvyčajne formou článku, v ktorom sú uvedené konkrétne podmienky súťaže, účasti v nej, ceny, dátum ukončenia súťaže a pod. V súťažiach sa môžu uplatňovať podmienky zadávateľa súťaže. Realizácia súťaže na základe dohody.
Prehľad doteraz nami realizovaných súťaží na: https://www.leviceonline.sk/sutaze/
Cena: 25 EUR/súťaž

- Politická reklama: príplatok 100 % k uvedeným cenám

Cenník online inzercie na www.leviceonline.sk v grafickej podobe a s vyznačenými reklamnými priestormi nájdete v PDF súbore tu. Cenník je platný od 14.2.2012

 

NAŠE ĎALŠIE SLUŽBY:

Poskytujeme aj ďalšie služby, a to:

FOTOREPORTÁŽ - realizujeme profesionálne fotoreportáže z kultúrnych, spoločenských, športových a iných akcií a podujatí. Štandardný počet zrealizovaných fotografií z podujatia je cca 30ks, po dohode je však možné zrealizovať aj vyšší počet. CENA: 25 EUR (za 1 hodinu fotenia - minimálne 30ks fotografií). Za každú ďalšiu začatú hodinu si účtujeme + 10 EUR/hod. (V rámci mediálnej spolupráce poskytujeme zľavy)

FOTOREPORTÁŽ ZO SÚKROMNÝCH AKCIÍ A PODUJATÍ - poskytujeme aj služby nášho profesionálneho fotografa na realizáciu profesionálnych fotoreportáží na zachytenie Vašich súkromných, rodinných, firemných akcií a podujatí, ako napr. svadby, promócie, rôzne rodinné oslavy, firemné posedenia a akcie a pod. Ceny už od 100 EUR / akcia. Cena sa orientuje podľa dohody a rozsahu realizácie fotografií z Vášho podujatia. Je nutné osobné prejednanie.

VIDEOREPORTÁŽ - realizujeme videoreportáže z kultúrnych, spoločenských, športových a iných akcií a podujatí. CENA: už od 40 EUR. (V rámci mediálnej spolupráce poskytujeme zľavy)

VIDEOREPORTÁŽ ZO SÚKROMNÝCH AKCIÍ A PODUJATÍ - poskytujeme aj služby našich profesionálnych kameramanov na realizáciu profesionálnych videoreportáží na zachytenie Vašich súkromných, rodinných, firemných akcií a podujatí, ako napr. svadby, promócie, rôzne rodinné oslavy, firemné posedenia a akcie a pod. Ceny už od 150 EUR / akcia. Cena sa orientuje podľa dohody a rozsahu realizácie videa z Vášho podujatia. Je nutné osobné prejednanie.

Ceny sú uvedené bez DPH, sme však platcami DPH, k cenám treba pripočítať + DPH.

 

Email pre zaslanie objednávky, podkladov a fakturačných dát:

Príp. nás môžete kedykoľvek kontaktovať na tel.: 0903 671 087 (O2)


Podrobnosti aj s náhľadmi nájdete v PDF súbore (Cenník reklamy (PDF súbor), platný od 14. februára 2012)

 

 

Zaujímajú Vás štatistiky návštevnosti nášho portálu www.leviceonline.sk?

 

My štatistiky návštevnosti neskrývame!!!

 

Náš portál je online 7 dní v týždni, 365 dní v roku monitorovaný štatistickým systémom Google Analytics - Viac tu, štatistickým systémom Webalyzer 2.01 - Viac tu, ako i štatistickým systémom Naj.sk - Viac tu.

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre