01222020str

Reklama u nás a štatistiky návštevnosti www.leviceonline.sk

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

VYUŽITE FACEBOOK STRÁNKU LEVICEONLINE.SK S NAJVYŠŠÍM POČTOM FANÚŠIKOV V OKRESE LEVICE (VYŠE 11.000) + VYŠE 20.000 MESAČNÚ NÁVŠTEVNOSŤ PORTÁLU LEVICEONLINE.SK!


OBCE A MESTÁ, ŠKOLY A ORGANIZÁCIE - MOŽNOSŤ VIDEO PREZENTÁCIE VAŠICH PODUJATÍ!

Realizujeme videoreportáže z kultúrnych, spoločenských, športových a iných akcií a podujatí obcí, škôl, občianskych združení a iných organizácii.

CENA: 100 EUR + cesta mimo Levíc 0,30 EUR/km. V rámci ceny je video propagované na 2 dni na Facebook stránke Leviceonline.sk (https://www.facebook.com/leviceonline.sk), ktorá má v súčasnosti viac ako 11.000 fanúšikov z okresu Levice a okolia (Facebook stránka v okrese Levice s najvyšším počtom fanúšikov!) ako TOP správa/zavesené hore.

Referencia:

Deň otvorených dverí na ZŠ sv. Vincenta de Paul v Leviciach: 

FIRMY - MOŽNOSŤ PR/REKLAMNEJ VIDEO PREZENTÁCIE

Reklamná videoreportáž/videorozhovor - realizácia reklamnej videoreportáže o Vašej firme, službách s možnosťou rozhovoru s obšírnym opisom Vami ponúkaných služieb/tovaru. K videu je možné uverejniť reklamný článok.

CENA: 150 EUR + cesta mimo Levíc 0,30 EUR/km. V rámci ceny je video propagované na 2 dni na Facebook stránke Leviceonline.sk (https://www.facebook.com/leviceonline.sk), ktorá má v súčasnosti viac ako 11.000 fanúšikov z okresu Levice a okolia (Facebook stránka v okrese Levice s najvyšším počtom fanúšikov!) ako TOP správa/zavesené hore.

Referencia PR/reklamnej videoreportáže:

Farma Babindol - Skleník Levice:

Zaujímajú Vás štatistiky návštevnosti nášho portálu www.leviceonline.sk?

My štatistiky návštevnosti neskrývame!!!

Náš portál je online 7 dní v týždni, 365 dní v roku monitorovaný štatistickým systémom Google Analytics - Viac tu.

Priemerná návštevnosť portálu Leviceonline.sk je približne 20.000 návštevníkov a vyše 60.000 zobrazených stránok mesačne! Za posledný rok (2.4.2017-2.4.2018) nás videlo vyše 260.000 návštevníkov, ktorí si zobrazili vyše 750.000 stránok portálu!


SKVELÁ MOŽNOSŤ SPROPAGOVAŤ SVOJU FIRMU ĽUĎOM Z LEVICKÉHO OKRESU A OKOLIA UŽ ZA 88 €!

VÝHODNÁ PONUKA PRE FIRMY A ŽIVNOSTNÍKOV!

- pre firmy, organizácie a pre živnostníkov ponúkame výhodnú možnosť bezplatnej registrácie - základného firemného profilu do nášho katalógu firiem!

Ponúkame tiež:

- Rozšírený firemný profil: 1. popis činnosti spoločnosti bez obmedzenia znakov + fotografie do opisu a do galérie v profile; 2. zaradenie firmy až do 3 kategórii (zaradenie firmy do daných kategórii musí byť v súlade s činnosťou firmy); 4. Zobrazenie adresy firmy v interaktívnej mapke; 6. Pridanie prekliku/odkazu na web stránku firmy; 7. Pridanie loga Vašej firmy.

Cena za rozšírenú firemnú vizitku v našom katalógu firiem: 40 €/rok.

Príklad: AMBULANCIA KLINICKEJ A DOPRAVNEJ PSYCHOLÓGIE - https://www.leviceonline.sk/firmy/625-ambulancia-klinickej-a-dopravnej-psycholgie

VLASTNOSTI ZÁKLADNÉHO PROFILU A ROZŠÍRENÉHO PROFILU FIRMY:

Porovnanie základného a rozšíreného profilu firmy Levice online

AKCIA!: V prípade rozšírenej registrácie Vašej firmy získavate od nás ako bonus 30% zľavu na reklamný článok/rozhovor a reklamný grafický banner!

- reklamný článok / rozhovor - realizácia reklamného článku (prehľad doteraz nami realizovaných reklamných článkov -> Hlavné menu - Správy - PR články, alebo priamy odkaz: http://www.leviceonline.sk/pr-clanky/). V rámci ceny je reklamný článok nastálo uverejnený v sekcii PR články a taktiež uverejnenie článku na 1 deň ako TOP správa dňa. Ako TOP správu dňa je možné článok predĺžiť aj na dlhšie obdobie podľa záujmu a dohody.

Príklad: Bezkomínový krb aj do Vášho bytu, domu, či kancelárie teraz už aj v Leviciach + súťaž!

Výhoda reklamného článku na Leviceonline.sk: presná špecifikácia META opisu a META kľúčových slov pre vyhľadávanie v Google.sk podľa Vami zadaných požiadaviek a veľmi dobrá optimalizácia v Google.sk, článok je nastálo uverejnený v sekcii PR články.

Cena: 40 €

Predĺženie reklamného článku ako TOP správa dňa: 10 €/deň

 

- Reklamný odkaz na Facebook stránke Leviceonline.sk (http://www.facebook.com/Leviceonline.sk) - Reklamný odkaz obsahuje: Nadpis reklamného odkazu + krátky opis/príhovor + fotografia + externý odkaz. Reklamný odkaz sa zobrazuje ako TOP správa/zavesená hore na Facebook stránke Leviceonline.sk. 

Cena: 20 €.

Predĺženie reklamného odkazu ako TOP správa/zavesená hore na Facebook stránke Leviceonline.sk: 10 €/deň

UPOZORNENIE: 30% zľava v prípade rozšírenej registrácie do katalógu firiem sa na reklamný odkaz na Facebook stránke Leviceonline.sk neuplatňuje!

 

ROZŠÍRENÁ REGISTRÁCIA V KATALÓGU FIRIEM + REKLAMNÝ ČLÁNOK/ROZHOVOR/SÚŤAŽ + REKLAMNÝ ODKAZ NA FACEBOOK STRÁNKE LEVICEONLINE.SK = 88 EUR!

 

Ponúkame aj možnosť propagácie formou reklamných grafických bannerov:

PONUKA A OPIS REKLAMNÝCH PRIESTOROV PRE GRAFICKÉ BANNERY NA PORTÁLI LEVICEONLINE.SK:

- FT - FULL TOP - banner v najvyššej časti portálu (nad logom portálu) - najluxusnejší priestor!. Zobrazuje sa na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer bannera je 150x115px.

Cena: 90 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- T - TOP - banner v hornej časti portálu (vedľa loga portálu) - najluxusnejší priestor!. Zobrazuje sa na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer bannera je 150x115px.

Cena: 90 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- CONTENT - banner zobrazovaný vo všetkých článkoch portálu medzi textom článkov. Štandardný rozmer bannera je 295x130px.

Cena: 100 €/ mesiac. Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- R1 - Right1 - banner v pravej hornej časti portálu (pod Zaregistrujte svoju firmu a pridajte pracovnú ponuku zdarma!). Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu.

Cena: 80 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- M1 - Middle1 - banner zobrazovaný pod hlavnou titulkou portálu so zobrazovaním len na úvodnej stránke. Štandardný rozmer 150x115px. Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta, max. však 600x115px.

Cena: 50 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- R2 - Right2 - banner v pravej strednej časti portálu (nad "Hľadaj v Leviciach a okolí, najnovšie firmy). Štandardný rozmer 150x115px. Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu.

Cena: 30 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- M2 - Middle2 - banner zobrazovaný pod počasím, resp. medzi jednotlivými sekciami so zobrazovaním iba na hlavnej stránke portálu. Štandardný rozmer 150x115px.

Cena: 15 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- R3 - Right3 - banner v pravej dolnej časti portálu. Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer 150x115px.

Cena: 15 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- R4 - Right4 - banner v pravej dolnej časti portálu. Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer 115x200px.

Cena: 20 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera.

- B - BOTTOM - banner v úplne dolnej časti portálu. Banner sa zobrazuje na úvodnej stránke a na všetkých ostatných stránkach/podstránkach portálu. Štandardný rozmer 150x115px.

Cena: 20 €/ mesiac (za základnú veľkosť 150x115px). Sú možné aj iné veľkosti bannera podľa želania klienta. Cena sa odvíja od veľkosti bannera, max. veľkosť 600x115px.

BANNER VÁM VYROBÍME BEZPLATNE!

V prípade, že nemáte vyrobený reklamný banner, vyrobíme ho bezplatne (statický obrázok/animované GIF) podľa Vami dodaných podkladov, príp. ho vieme zrealizovať aj bez dodaných podkladov. Banner môže byť presmerovaný na internetovú stránku, alebo emailovú adresu podľa Vašich požiadaviek.

Ponúkame možnosť predplatenia reklamného bannera aj na dlhšie obdobie. Pri objednávke na 3-6 mesiacov dopredu - zľava 10% z ceny bannera, pri objednávke na 6-12 mesiacov dopredu 15% zľava z ceny bannera.

Príklady uverejnených reklamných bannerov môžete vidieť na portáli nad logom, vedľa loga, pod titulkou, v pravej časti portálu.

 

Ďalej ponúkame:

- Avízo/pozvánka na podujatie/akciu - text, foto, video, cena: 30 € (celé avízo s použitím max. 2 fotografií, realizované našim redaktorom), ukážka: "Basketbal s Mikulášom - najväčšia mikulášska akcia v meste Levice"

- zverejnenie hotového avíza/pozvánky na podujatie/akciu - text, foto, video, cena: 20 € (Vami zrealizovaného, bez úprav našim redaktorom).

(Ste organizátorom podujatí/akcií? Radi mediálne podporíme Vaše podujatia. Kliknite pre viac informácii TU pre mediálne spolupráce.)

Cena: 60 EUR bez DPH (cena s 30% zľavou v prípade rozšírenej registrácie firmy do katalógu firiem: 42 EUR bez DPH)

- Zľava - ponúkame možnosť poskytnutia zľavy na Vaše služby prostredníctvom nášho portálu. Zľava sa realizuje formou článku, v ktorom je opis zľavy, fotografie, opis činnosti firmy, otváracie hodiny, kontakt a interaktívna mapka.

Prehľad všetkých doteraz uverejnených zľiav u nás nájdete na http://www.leviceonline.sk/zlavy
Príklad uverejnenej zľavy: http://www.leviceonline.sk/zlavy/537-Zlava-20-na-portretne-fotografie

Cena: 10 EUR/mesiac, pri objednávke na 1/2 roka dopredu: 5% zľava, pri objednávke na 1 rok dopredu: 10% zľava.

- súťaž- ponúkame tiež možnosť realizácie súťaže o ceny. Súťaž je veľmi dobrá propagácia pre Vašu firmu, realizujeme ju zvyčajne formou článku, v ktorom sú uvedené konkrétne podmienky súťaže, účasti v nej, ceny, dátum ukončenia súťaže a pod. V súťažiach sa môžu uplatňovať podmienky zadávateľa súťaže. Realizácia súťaže na základe dohody.

Prehľad doteraz nami realizovaných súťaží na: http://www.leviceonline.sk/sutaze/
Cena: 25 EUR/súťaž

- Politická reklama: príplatok 100 % k uvedeným cenám

Cenník online inzercie na www.leviceonline.sk v grafickej podobe a s vyznačenými reklamnými priestormi nájdete v PDF súbore tu. Cenník je platný od 14.2.2012

 

Ceny sú uvedené bez DPH, nie sme platcami DPH.

 

Email pre zaslanie objednávky, podkladov a fakturačných dát:

Príp. nás môžete kedykoľvek kontaktovať na tel.: 0903 671 087 (O2)


Podrobnosti aj s náhľadmi nájdete v PDF súbore (Cenník reklamy (PDF súbor), platný od 14. februára 2012)

 

 

Zaujímajú Vás štatistiky návštevnosti nášho portálu www.leviceonline.sk?

 

My štatistiky návštevnosti neskrývame!!!

 

Náš portál je online 7 dní v týždni, 365 dní v roku monitorovaný štatistickým systémom Google Analytics - Viac tu.

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre