JR - Nábytkové stolárstvo - kuchynské linky, vstavané skrine, detské izby a ďalší nábytok na mieru.GAZDOVSKÉ POTREBY, Levice, Pod nadjazdom - široký výber postrekov, hnojív, náradia, osivá a sadbové zemiaky. CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

str05252016

Aktualizovanéstr, 25 máj 2016 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Back Úvod Fotografické a video služby

Fotografické a video služby

Cenník fotografických a video služieb - Andrej Budai photo

( 1 x )

Volám sa Andrej Budai, ponúkam fotografické a video služby svadieb, rodinných stretnutí, akcii a podujatí, výročí, birmoviek, prijímaní, promócii, stužkových, firemných stretnutí, akcii a podujatí, plesov, ale aj rôznych kultúrnych, spoločenských, športových a iných akcii a podujatí.

Cenník fotografických a video služieb - Andrej Budai photo

Čítať ďalej: Cenník fotografických a...

Svadba: Mariannka a Luigi, 10.10.2015

DEMANDICE / LEVICE 27. októbra 2015 - Dňa 10.10.2015 bol kameramanom a čiastočne aj fotografom svadobných príprav, pytačiek, obradu, svadobnej hostiny a oslavy Mariannky a Luigiho v Demandiciach s následnou oslavou v Leviciach. Aj z tejto udalosti som pripravil niekoľko fotografii a taktiež videoupútavku ako moju referenciu.
Svadba: Mariannka a Luigi, 10.10.2015 - fotografie a video - Mgr. Andrej Budai - kameraman a fotograf

Čítať ďalej: Svadba: Mariannka a Luigi,...

Svadba: Dáška a Paťo, Levice

LEVICE 7. októbra 2015 - Fotografoval som deň "D" Dášky a Paťa v Leviciach. V rámci fotografovania sa realizovali fotky z príprav, pytačiek, profilové fotky v Parku M.R.Štefánika a na Levickom hrade, zo svadobného obradu, svadobnej hostiny a oslavy až do ranných hodín. Z dôležitého dňa týchto dvoch mladých krásnych ľudí som pripravil pre referenciu niekoľko fotografii...
Svadba: Dáška a Paťo, Levice - Mgr. Andrej Budai - fotografické a video služby

Čítať ďalej: Svadba: Dáška a Paťo, Levice

Svadba: Janka a Janko, Demandice, 27.6.2015

DEMANDICE / LEVICE 15. júla 2015 - Dňa 27.6.2015 som realizoval fotografie a video zo svadobného obradu, svadobnej hostiny a oslavy, krstu, príprav a pytačiek Janky a Janka v Demandiciach. Z tejto udalosti som pripravil niekoľko fotografii a taktiež videoupútavku ako moju referenciu.

Svadba: Janka a Janko, Demandice, 27.6.2015

Čítať ďalej: Svadba: Janka a Janko,...