04222021štv

Šport

Péter Varga, hráč MŠK Púchov: "...chcel by som vyskúšať zahraničie, niektorú z TOP líg"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE / PÚCHOV 12. apríla 2021 - V druhej najvyššej futbalovej súťaži sa na zelených trávnikoch pohybuje niekoľko veľmi šikovných futbalistov. Ľudia znalí futbalu nám určite dajú za pravdu, že Péter Varga, rodák z Horných Turoviec, je jedným z nich. Lopta mu na ihrisku nezavadzia a vie si s ňou dokonale poradiť. Momentálne oblieka dres druholigového Púchova, je pevnou súčasťou kádra a pravidelne nastupuje v základnej zostave. Tento fakt nás inšpiroval k rozhovoru s ním. 

Péter Varga, hráč MŠK Púchov ...chcel by som vyskúšať zahraničie, niektorú z TOP líg

Ivan Kotora, hráč MFK Tatran Liptovský Mikuláš: "Začiatky v Leviciach bolo moje najkrajšie futbalové obdobie..."

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 4. apríla 2021 - V živote často počuť „Zíde z očí, zíde z mysle“, no v prípade futbalistu Ivana Kotoru, rodáka z Tlmáč to však neplatí. Je to človek, ktorý má veľkú charizmu a nenašli by sme nikoho, kto by o ňom povedal niečo negatívne. Momentálne oblieka dres futbalového klubu MFK Tatran Liptovský Mikuláš, ktorý je na popredných miestach v druholigovej tabuľke. Porozprávali sme sa s ním nielen o jeho začiatkoch...

Ivan Kotora, hráč MFK Tatran Liptovský Mikuláš - Začiatky v Leviciach bolo moje najkrajšie futbalové obdobie...

Z Plášťoviec to dotiahol až do Fortuna ligy - Richard Križan, hráč AS Trenčín

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

PLÁŠŤOVCE / LEVICE 28. marca 2021 - V najvyššej slovenskej futbalovej súťaži má okres Levice zastúpenie aj v Richardovi Križanovi, ktorý sa narodil v Plášťovciach. Jeho prvé futbalové kroky sa viažu k rodnej obci, postupne sa Richard prepracoval až do Fortuna ligy, kde robí dobré meno svojej rodine, kamarátom, ale aj samotnej obci. Tam sú na jeho výkony oprávnene hrdí.

Z Plášťoviec to dotiahol až do Fortuna ligy - Richard Križan, hráč AS Trenčín

Bálint Kišš, futbalový rozhodca: “Je potrebné mať sny...moje ambície sú, etablovať sa v najvyššej súťaži.”

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

PLÁŠŤOVCE 20. marca 2021 - Súčasťou futbalových duelov sú nepochybne rozhodcovia, ktorí veru občas dostanú toľko kritiky ako máloktorý hráč na ihrisku, a možno ten hráč v danom zápase urobil viac chýb ako rozhodca. V hľadisku čo divák to „odborník“ na pravidlá futbalu a veru páni v čiernom to veľakrát nemajú ľahké. Po dlhšej dobe sa podarilo len 25-ročnému Bálintovi Kiššovi z Plášťoviec dostať sa na nominačnú listinu rozhodcov Slovenského futbalového zväzu a tak má možnosť rozhodovať zápasy Fortuna ligy a tak isto aj stretnutia v 2. lige.

Bálint Kišš, futbalový rozhodca: Je potrebné mať sny...moje ambície sú, etablovať sa v najvyššej súťaži.

Levičanovi Matúšovi Rusnákovi sa podarilo streliť premiérový gól v najvyššej futbalovej súťaži

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 12. marca 2021 - V najvyššej futbalovej súťaži sa Levičanovi Matúšovi Rusnákovi podarilo v drese Žiliny streliť premiérový gól. Stalo sa to v zápase 22. kola Fortuna Ligy proti Ružomberku. Matúš skúšal niekoľko športov, no rozhodol sa dobre - pre futbal. Nakoľko je Matúš rodený Levičan nedalo nám, aby sme sa ho na jeho futbalovú kariéru a celkový pohľad na dianie okolo futbalu neopýtali.

Levičanovi Matúšovi Rusnákovi sa podarilo streliť premiérový gól v najvyššej futbalovej súťaži

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre