Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Víkendové konverzačné kurzy nemeckého jazyka v Želiezovciach
06242019pon

Zápasy 8. kola Levickej florbalovej ligy priniesli zaujímavé výsledky

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 9. januára 2019 - Zápasy 8. kola Levickej florbalovej ligy priniesli zaujímavé výsledky. Po jednotlivých zápasoch sme vyspovedali hráčov tímov.

Zápasy 8. kola Levickej florbalovej ligy priniesli zaujímavé výsledky

Dobre no – Da bum tss 10:1
Roman Taldík (Da bum tss): Zápas hodnotím negatívne. Čo sa dá vlastne hodnotiť na výsledku 10:1? Mohol by som sa vyhovoriť na to, že súper nás vyškolil z efektivity a z prvých 8 striel padlo 5 golóv, ale zbytočne. Súper hral, čo potreboval, a aj keď sa nám v tretej tretine otvorilo viacero brejkových príležitostí, nevyužili sme ani jednu. Gratulujem Dobre no k výhre a dúfam, že si moji spoluhráči už konečne vstúpia do svedomia.

UCEL liečivá mastička

Šahy Flamingos – weKings 4:12
Ricardo Bolemant (Šahy Flamingos): Vedeli sme, že to dnes budeme mať ťažké, hlavne v obrane. To sa aj potvrdilo. Súper ma vynikajúci útok. Škoda, že sme v prvej tretine pustili toľko gólov. Na tento zápas už ale musíme zabudnúť a musíme sa na 100 % pripraviť na ten ďalší, pre nás veľmi dôležitý, proti tímu Arch Enemies.
Roman Kvočka (weKings): Dnešný zápas mal byť pre nás povinnou jazdou, čo aj v konečnom dôsledku bol. Náš herný prejav však nebol dobrý, dovolili sme súperovi streliť 4 góly po našich individuálnych chybách. Tri body však tešia, no ďalší zápas musíme hrať oveľa lepšie.

B4 – Arch Enemies 11:1
Marek Marko (B4): Do zápasu sme vstúpili presne tak, ako sme si povedali. Hrali sme dobrý florbal a ak by sme premenili všetky naše šance, mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom. Arch Enemies sú dobrý tím, veď to potvrdili aj v zápase s Dobre no, ale dnes sme zápas hrali my, nie oni, a presne tak sme to chceli.
Adam Jánoška (Arch Enemies): Dnešný zápas netreba nejako rozoberať. Výsledok hovorí za všetko. Súper bol rýchlejší, viac behal a bol hlavne oveľa viac florbalový. Dúfam, že ďalší zápas podáme lepší výkon.

Danfoss Red Stars – Vlci 3:7
Rastislav Mištík (Danfoss Red Stars): Dlho očakávané derby s Vlkmi, na ktoré sme sa tešili, sme absolútne takticky nezvládli. Súper nás celý zápas prečísloval, z čoho automaticky padali góly. Dnes sme boli v oklieštenej zostave, ale na to sa, samozrejme, vyhovárať nejdeme.
Dávid Depeš (Vlci): Čakalo nás ťažké kolo proti dvom medailovým kandidátom. Danfoss je obhajcom titulu, a tak sme aj k zápasu pristupovali. Žiaľ, zápas začal mojimi chybami v bráne, a súperovi som tak daroval 2-gólový náskok. Najmä ten prvý, keď som pri strele stál asi meter od brány bol z kategórie neprípustných. Prehrávali sme, ale našu hru to neovplyvnilo a chalani hrali v pohode. Postupne sme zápas otočili. Obrana blokovala protivníkove strely a až na pár nebezpečných situácií im veľa nedovolila. Zápas nakoniec rozhodla efektivita, ktorá bola tentoraz na našej strane. Toto víťazstvo si naozaj cením, lebo Danfoss, pre ich útočnú silu a kvalitu v bráne, považujem za najlepším tím ligy.

ZSNS – Sharks 6:5 psn
Tomáš Belák (ZSNS): So Sharks to bol vyrovnaný zápas. Nastúpili sme v plnej sile, čo sa odzrkadlilo na začiatku a do polovice zápasu sme viedli 5:2. Avšak následnou kombináciou slabej ostražitosti, poľavenia z našej strany a zvýšenému tempu Sharks sa zápas dostal do vyrovnaného stavu. Za stavu 5:5 zápas dostal nové tempo, čo sme si užívali, keďže sa loptička posúvala od jednej brány k druhej a boli sme svedkami pekných akcií aj brankárskych zákrokov. Nájazdy vyšli v náš prospech, a to hlavne vďaka nášmu brankárovi, ktorý chytal veľmi dobre a dnes nás podržal.
Alan Šimkovič (Sharks): V zápase proti ZSNS sme podali veľmi slabý výkon a ťahali sme za kratší koniec. Jedinou svetlou stránkou je, že sme to za stavu 5:2 nevzdali, ale dotiahli to na remízu. ZSNS sa pravidelne ku koncu základnej časti rapídne zlepší, hrajú veľmi pekný florbal  a vedia vytrápiť aj favoritov. Dnes vyhrali po nájazdoch zaslúžene.

B4 – Vlci 8:9 psn
Marek Marko (B4): V tomto zápase sme mali katastrofálny začiatok, ale našťastie sme sa dokázali vrátiť do zápasu, čo nás nakoplo. Koniec zápasu bol trochu nervózny, čo vyústilo k lepšiemu koncu pre nás. Nakoniec sme dokázali súpera dotiahnuť na 8:8, no nájazdy asi nie sú naša parketa. Každopádne sme radi za vydretý 1 bod.
Dávid Depeš (Vlci): Po víťazstve z predošlého zápasu sme proti B4 nastupovali dobre naladení a nad ničím iným ako víťazstvom, aj napriek sile súpera, sme neuvažovali. Prvé dve tretiny sme mali pod kontrolou a aj strelecká prevaha bola na našej strane. V tretej tretine sa stalo niečo, čo považujem za našu najväčšiu slabinu, a to, že nám chýba jednoznačná brankárska jednotka, ktorá by v takýchto situáciách tím podržala. V tretej tretine sme kondične odišli a súper začal mať prevahu, čo malo za následok zvýšený počet striel na našu bránu. Toto bol moment, kedy som mal tímu ukázať, že sa na mňa môže spoľahnúť. No nestalo sa a zápas sa v riadnej hracej dobe skončil 8:8, čo len dokazuje, že brankári nemali svoj deň. O víťazovi tak museli rozhodnúť nájazdy, kde je to vždy vlastne lotéria. Našťastie sa mi aspoň čiastočne podarilo odčiniť záver zápasu a mohli sme sa tešiť z víťazstva. Obe dnešné víťazstvá by som chcel venovať človeku, ktorý nás koncom roka nečakane opustil. Človek, ktorého som mal česť poznať ako najväčšieho profesionála vo svojom obore. Dnes sme hrali a vyhrali pre Vás.

Danfoss Red Stars – Sharks 8:7 psn
Rastislav Mištík (Danfoss Red Stars): Povedali sme si, že náš druhý zápas budeme hrať zodpovednejšie, čo aj vychádzalo. Po prvej tretine sme viedli vysoko 6:1, no nakoniec sme robili, nepochopiteľne, tie isté chyby a súper nás trestal gólom po každej našej chybe a zápas skončil remízou. Jediné, čo nás dnes môže tešiť je, že sme vyhrali aspoň po samostatných nájazdoch. Play-off sa blíži a my ešte máme čo zlepšovať.
Alan Šimkovič (Sharks): V druhom zápase, i keď sme viedli už od tretej sekundy 1:0, súper nezostal zaskočený, ale skôr ho to nakoplo a poľahky si vytvoril 5-gólový náskok. Majstri v polovici zápasu stratili dôraz a bolo cítiť, že ich je málo a začínajú robiť chyby v obrane, čo sme využili a vrátili sa do zápasu. Po sérii gólov sme to dotiahli na remízu, no v nájazdoch sme to nezvládli a odnášame si aspoň bod.

Článok: Redakcia LFL, foto: Bianka Zsigmondová

POZRITE SI TIEŽ:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre