Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Zľavy na wellness pobyty
04242019str

Piate kolo Levickej florbalovej ligy prinieslo rekord - „30-sekundový hetrik“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 5. decembra 2018 - Levická florbalová liga má za sebou už aj 5. kolo. I keď bolo chudobnejšie o hráčske súpisky, no za to prinieslo nový ligový rekord – „30-sekundový hetrik“. Hráčov sme poprosili, aby zhodnotili výkon tímu a vyzdvihli najčastejšie chyby, ktorých sa ako tím dopúšťali.

Piate kolo Levickej florbalovej ligy prinieslo rekord - 30-sekundový hetrik

Šahy Flamingos – Danfoss Red Stars 1:14

Patrik Šelinger (Šahy Flamingos): Podľa mňa náš výkon v tomto zápase patril medzi najslabší, aký sme podali túto sezónu. Čakali sme, že súpera potrápime, no opak bol pravdou. V 1. tretine sme dostali rýchly gól a odvtedy sme sa trápili v koncovke a takisto v obrane. Chýb bolo veľa najmä v obrane, kde sme nedostupovali hráčov, ktorí následne skórovali, dá sa povedať do prázdnej brány. Chyby sme robili aj v útoku, nevedeli sme zakončiť. Do najbližšieho zápasu máme čo doháňať, ale verím môjmu tímu a do ďalšieho zápasu máme len víťazné ambície.
Rastislav Mištík (Danfoss Red Stars): Na zápase proti súperovi zo Šiah sme si po minulotýždňovom kole dali viac záležať, keďže sme s výkonom veľmi neoslnili. A výsledok sa dostavil. Myslím, že skóre 14:1 hovorí za všetko. Hrali sme super v obrane aj v útoku. Samozrejme, super výkonom nás podržal brankár Ivan Sitár.

weKings – Sharks 4:3

Patrik Balla (weKings): Zápas hodnotím pozitívne. Keďže sme hrali v menšom počte, potrebovali sme šetriť sily, a preto sme sa snažili hrať čo najviac takticky. Oproti minulotýždňovému zápasu vidím zlepšenie v hre Žralokov. Na základe ich dobrého výkonu a našich chýb v obrane sme im dovolili dostať sa do vedenia. Avšak ku koncu zápasu bolo u súpera badať nervozitu, pre ktorú nezvládli záver stretnutia, a nám sa tak podarilo udržať vedenie a vyjsť z tohto zápasu víťazne.
Alan Šimkovič (Sharks): Po minulotýždňovom debakli sme si chceli napraviť chuť a weKingom to vrátiť. Celý zápas sme držali krok a vytvorili si množstvo šancí, ktoré sa nám ale nepodarilo premieňať. Naopak, súper dokázal potrestať väčšinu našich chýb a keď sme mu poskytli hrať dve presilovky, ihneď to využil a v oboch sme inkasovali gól. Výsledkovo sme sa dosť posunuli, ale opäť odchádzame so zápasu bez bodu.

Danfoss Red Stars – B4 15:4

Rastislav Mištík (Danfoss Red Stars): Zápas proti B4 bol už o niečom inom. Chceli sme im odplatiť prehru z posledného vzájomného zápasu. Našu dravosť sme pretavili do rýchlych gólov a následného vedenia. Potom sme už hrali v pokoji a užívali si zápas. Inkasovali sme 4 góly, takže ešte musíme popracovať na obrane. Vzadu musíme viac pomáhať aj my, útočníci. Inak hodnotím náš výkon v tomto kole vysoko pozitívne.
Richard Gašparec (B4): Na oklieštenú zostavu "šesť statočných" sme podali dobrý výkon. V našom prvom zápase sme doplácali na vlastné chyby, čomu zodpovedá aj skóre. Veľmi sme chceli dať góly, a aj keď šancí sme mali niekoľko, nepodarilo sa nám ich premieňať. Zároveň nás to však vyčerpávalo, nestíhali sme sa vracať do obrany a kondične sme postupne odchádzali.

Sharks – Vlci 3:7

Alan Šimkovič (Sharks): Na druhý dnešný zápas sme nastupovali v oklieštenej zostave a s ťažkým zápasom v nohách, no do zápasu sme šli s tým, že im nič nedarujeme a zahráme lepší výsledok ako naposledy. Po inkasovaní dvoch rýchlych gólov hneď v úvode to s nami nevyzeralo nádejne. Našťastie sme to nevzdali a snažili sa vrátiť do zápasu. Darilo sa nám efektívne napádať a prechádzať do rýchlych protiútokov, no v koncovke to bolo bezzubé, čo dokazuje aj výsledok zápasu. V oboch zápasoch sme robili tie isté chyby, málo strieľame a sme málo efektívni v premieňaní šancí.
Ján Littva (Vlci): Mali sme dobrý nástup do zápasu. Hneď sme sa ujali vedenia a urobili náskok. Potom sme trochu poľavili, ale dobrý výkon podával súperov brankár. Výkon tímu by som hodnotil ako priemerný. Mali sme zbytočné dve vylúčenia spôsobené vlastnou chybou. Z jedného sme dostali aj gól. Zo začiatku sme dobre držali systém hry, vracali sme sa, ale potom sme obrancovia viac vybiehali, a tak po strate loptičky vznikali na našu bránu zbytočné prečíslenia. Týchto chýb sa musíme do najbližšieho zápasu vyvarovať, pretože nás čaká kvalitný súper, ktorý vie takéto chyby ľahko trestať.

B4 – Dobre no 2:6

Richard Gašparec (B4): v druhom zápase sme sa snažili podať najlepší výkon, no nestačilo to na kvalitného súpera, ktorý bol v takmer kompletnej zostave. I keď 2. tretinu sa nám podarilo proti Dobre no odohrať 0:0, v poslednej sme už nevládali. Dnešné kolo bolo pre nás veľmi ťažké. Mali sme len 5 hráčov do poľa a náročné zápasy proti majstrovi a vicemajstrovi LFL. Síce sme stratili prvenstvo v A skupine, čaká nás ešte dosť zápasov, tentoraz s tímami zo skupiny B. Neskláňame hlavy a rozhodne sa chceme vrátiť v tabuľke späť.
Jozef Belluš (Dobre no): Ťažko sa mi hodnotí náš výkon, keďže súper mal len 5 hráčov do poľa. Rozhodne dokážeme hrať aj oveľa lepšie, ale aj to sa stáva. Dôležitý je zisk 3 bodov. Keďže sme vedeli, že dnes napokon odohráme iba jeden zápas, dali sme do toho všetko. Nemyslím, že sme pohoreli v niečom konkrétnom, ale kombinácie nám nevychádzali úplne ideálne. Ďalšie kolo nás čaká súboj proti tímu Vlkov, zatiaľ sa ukazujú ako najkvalitnejší tím ligy, čiže nás čaká veľká výzva, čo máme radi a už teraz sa na to tešíme. Dáme do toho minimálne tých 100 %.

Arch Enemies – Da bum tss 13:12 p.n.

Adam Jánoška (Arch Enemies): Náš výkon bol až na výnimky veľmi dobrý. Čo nás však mrzí je fakt, že sme si neodniesli 3 body, aj keď sme na to mali. Najväčšie chyby sme robili jednoznačne v obrane, až na pár jednotlivcov, ktorí tú obranu držia. Napriek tomu, že sme vedeli, čoho je súperov hráč Taldík schopný, dal nám 6 gólov. Dúfam, že sa obrana zlepší a už toľko gólov nedostaneme.
Peter Frasch (Da bum tss): Výkon tímu hodnotím neutrálne, pretože sme urobili veľa dobrej roboty dopredu a nevzdávali sme sa, aj keď sme prehrávali. Ako negatívum hodnotím slabší výkon v predbránkovom priestore a slabé blokovanie striel. Myslím, že by to bolo lepšie z našej strany, keby nám nechýbali traja hráči z prvých útokov. Najčastejšie chyby sme urobili pred bránou a tiež sme slabšie využívali šance na gól. Pozitívne je, že dnes sme neboli vylúčení ani raz.

Dobre no – ZSNS 5:0 (kontumácia)

Článok: Redakcia LFL, foto: Bianka Zsigmondová

POZRITE SI TIEŽ:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre