Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Topshop zmrazil ceny až na -80% - veľký novoročný výpredaj

Ukážkové hodiny v Jazykovej škole Zaraz Levice
03202019str

V levickej hale T18 sa odohralo sedem zápasov 2. kola Levickej florbalovej ligy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 4. novembra 2018 - V levickej T18 sa v sobotu 27.10.2018 odohralo 2. kolo základnej časti Levickej florbalovej ligy. Prinášame Vám kompletné výsledky a tiež nás zaujímalo, čo hovoria na výkony svojich tímov jednotliví hráči.

V levickej hale T18 sa odohralo sedem zápasov 2. kola Levickej florbalovej ligy
Martina Bátovská - nezávislá kandidátka na post poslanca do Mestského zastupiteľstva v Leviciach, č.4, 2. volebný obvod

1. zápas: weKings – Da bum tss 9:5

Svetozár Rudenko (brankár weKings):
Dnešný zápas hodnotím ako vyrovnaný. Síce sa mi ako brankárovi veľmi nedarilo, ale tím ma maximálne podržal. Myslím, že 9 gólov hovorí samo o sebe. Náš útok dnes nemal chybu a taktiež obrana bola na vysokej úrovni. Z mojej strany maximálna spokojnosť. Chytať proti bývalému tímu nebolo jednoduché aj napriek tomu, že poznám štýl hry niektorých hráčov. Nové tváre v tíme Da bum sa dnes ukázali ako dobrí a féroví hráči. Som rád, že zápas prebehol bez agresivity a podľa pravidiel.

2. zápas: ZSNS – Danfoss Red Stars 3:4

Samuel Haszics (kapitán ZSNS):
V podstate som hrdý na svoj tím aj napriek tomu, že sme prehrali. No každý musí uznať, že nám nechýbalo veľa, aby sme zaskočili súpera a poslali zápas do samostatných nájazdov. Nebol to ľahký zápas. Danfoss nás ničili rýchlymi protiútokmi, z čoho aj gólovo ťažili, no som rád, že nás to nezlomilo a nakoniec bolo o čo bojovať do poslednej sekundy.

Rastislav Mištík (kapitán Danfoss Red Stars):
Zápas sme, priznám sa, podcenili. Mysleli sme si, že sa nám zápas vyhrá sám, ale zjavne už to nie je to ZSNS, čo minulú sezónu a vidieť, že liga napreduje, pretože každé mužstvo je lepšie ako minulé roky. Myslím, že ten štandard sme si odohrali, skôr tu streleckú mizériu beriem na seba, lebo dnes by som nedal asi ani do prázdnej.

3. zápas: Da Bum Tss - Vlci 2:10

Michal Lehocký (kapitán Vlci):
Dnes to bolo pre nás náročné najmä kondične, keďže sme na oba zápasy nastúpili „len“ 6 hráči. V zápase sme však išli pomerne rýchlo do vedenia, šance, ktoré sme si vytvorili, sme aj premenili, a preto skóre postupne narastalo v náš prospech. Zápas sme si v druhej a tretej časti ustrážili a súperovi sme toho veľa nedovolili.

4. zápas: ZSNS - Šahy Flamingos 6:3

Samuel Haszics (kapitán ZSNS):
Proti Šahám to bol úplne iný zápas ako s Danfossom. Herne sme mali síce naviac, no súper to na ihrisku odbehal. Veľkým budíčkom bol pre nás prvý gól Šiah, ktorý nás značne prebudil a nakopol nás k úspešnému koncu. No musím povedať, že Šahy podali statočný výkon a poriadne nás potrápili svojím nasadením. Určite teda nemôžem povedať, že konečný výsledok sa rodil ľahko.

Ricardo Bolemant (kapitán Šahy Flamingos):
Samozrejme, nie sme spokojní s výsledkom. Do zápasu sme išli s tým, že vyhráme. Myslím, že sme súpera podcenili. Strelili sme prvý gól a mysleli sme si, že to takto bude pokračovať aj ďalej, no ZSNS po chvíľke vyrovnali a neskôr už aj viedli. Ale nezľakli sme sa a strelili sme ďalšie 2 góly, čo ale aj tak nestačilo. Od druhej tretiny sme hrali chaoticky a nepresne, boli sme pod tlakom a nechali sme sa vylúčiť. V oslabení sme, našťastie, neinkasovali, ale už sa nám do konca zápasu nepodarilo ani skórovať. ZSNS sú dobre zohratí, dobre bránia a napádajú. Určite máme čo zlepšovať do ďalšieho zápasu s nimi, na ktorý sa už veľmi tešíme.
Na to, že niektorí z nás spolu hrali iba dva či trikrát si myslím, že tvoríme dobrý kolektív a vieme sa dohodnúť, no nie sme ešte poriadne zohratí. Verím ale, že to časom príde a budeme mať lepšie výsledky ako doteraz. Máme výborného brankára P. Šelingera, ktorý nás neraz podržal. Takisto dobrý výkon v doterajších zápasoch predvádzal celý tím, dnes hlavne bratia Belicovci, ktorí strelili všetky tri góly. Vieme čo máme trénovať a verím, že nasledujúci zápas zvládneme lepšie. Čo sa týka ligy, tak je podľa mňa veľmi vyrovnaná a žiadny zápas nebude ľahký.

5. zápas: Arch Enemies - Vlci 1:11

Roman Kubica (brankár Arch Enemies):
Aj keď výsledok vyzerá hrozivo, my to tak kriticky nevidíme. Náš mladý tím si musí prejsť aj takýmito zápasmi a čím skôr sa tak stane, tým lepšie. V porovnaní s prvým zápasom, ktorý sme s Vlkmi prehrali tesne 6:5, sme v odvete síce prehrali vysokým gólovým rozdielom, no chalani sa polepšili čo sa týka hernej disciplíny a takisto systematicky striedali. Žiaľ, zlyhala obrana, v ktorej absentovali niektorí hráči. Celé si to potom odniesol brankár, pre ktorého to bol premiérový zápas v lige. Musím povedať, že súper sa na odvetu pripravil oveľa lepšie a touto cestou mu gratulujem k víťazstvu.

Michal Lehocký (kapitán Vlci):
Druhý zápas mal podobný priebeh ako ten prvý. Hrali sme disciplinovane a koncentrovane celých 30 minút. Poctivou obranou a premenenými šancami sme súpera porazili aj po druhýkrát v tejto sezóne. Po dvoch kolách môžem konštatovať len jediné: Myslím, že každý by si prial takýto vstup do sezóny. Máme štyri víťazstvá, ale sezóna je ešte dlhá. Čakajú nás ďalšie náročné zápasy, na ktoré sa ale tešíme.

6. zápas: Dobre no - B4 8:2

Tadeáš Fazekaš (kapitán Dobre no):
Na zápas s B4 sme sa tešili ako vždy, vždy to bolo derby, avšak teraz majú takmer úplne nový tím, tak sme boli o to viac zvedaví.
Na rozdiel od prvého kola sme sa zišli v takmer kompletnej zostave. Zápas, možno na pár zbytočných momentov, prebiehal fajn. Ešte nie sme na 100 % zohratí, ale napriek tomu sme s hrou spokojní, schuti sme si zahrali, zastrieľali. B4 má mladých a perspektívnych hráčov, ktorí keď sa viac zohrajú a vyhnú zbytočným chybám, môžu pomýšľať na dobrý výsledok v celkovom poradí na konci sezóny.

Boris Nitranský (brankár B4):
Dnešný zápas mi vôbec nevyšiel, pokazil som toho veľa, čo ma mrzí. Herne to bolo celkom vyrovnané, nám chýbalo trošku šťastie. Pod novým tímom sa mi zatiaľ chytá v pohode, chalani majú svoju kvalitu, snažia sa. Dúfam, že sa dostaneme čo najďalej.

7. zápas: Arch Enemies - Sharks 4:2

Roman Kubica (brakár Arch enemies):
Za naše historicky prvé víťazstvo v LFL vďačíme najmä bojovnému výkonu chalanov, ktorí sa po vysokej prehre s Vlkmi nepoložili a proti Žralokom dokázali otočiť nepriaznivý stav 0:2 na konečných 4:2. Z pohľadu brankára si dovolím tvrdiť, že naša výhoda spočívala v rýchlosti a kondícii mladých hráčov, ktorí si vypracovali mnoho gólových príležitostí, no mnohé z nich stroskotali na brankárovi súpera, respektíve na konštrukcii brány. Zlomový moment zápasu však nastal v posledných sekundách druhej tretiny za stavu 1:2 pre Žralokov, kedy náš tím zachránila konštrukcia brány po tom, ako strela súpera opečiatkovala hneď obe žrde, no loptička, našťastie, neskončila za bránkovou čiarou.

Michal Bešina (obranca Sharks):
Zápas sme začali tak, ako sme si povedali, dobre sme bránili a dali sme aj góly. V druhej perióde sme poľavili a súper sa dotiahol na rozdiel gólu. Tretia perióda rozhodla a súper, žiaľ, vyhral. Máme dobrých chalanov so skúsenosťami, len to musíme správne zladiť a hrať to, čo sa povie pred zápasom, a tak to pôjde hore. Je ešte iba začiatok súťaže, a tak to ťažko zatiaľ zhodnotiť.

Autor: Redakcia LFL
Foto: Bianka Zsigmondová

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre