Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Víkendové konverzačné kurzy nemeckého jazyka v Želiezovciach
06242019pon

Aj predvianočné 7. kolo Levickej florbalovej ligy prinieslo prekvapivé výsledky - video

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 30. decembra 2018 - Na sobotňajšom 7. kole Levickej florbalovej ligy, poslednom v roku 2018, sme okrem vianočnej atmosféry a množstva koláčov boli svedkami nervy drásajúcich a opäť raz prekvapivých zápasov. Hráčov sme poprosili, aby nám zhodnotili výkon tímu a zaujímali nás ich novoročné predsavzatia do ďalšieho priebehu ligy.

Aj predvianočné 7. kolo Levickej florbalovej ligy prinieslo prekvapivé výsledky - video

Pozrite si našu videoreportáž zo 7. predvianočného kola LFL:

ZSNS – Arch Enemies 5:7

Tomáš Belák (ZSNS): Výsledok skončil tesne a o to viac mrzí, že sme góly dostali zo zbytočných protiútokov. Aj keď bol súper len v piatich, no mal hráčov, ktorí vedeli zakombinovať, čo môže byť niekedy výhoda, keďže sú viac v tempe. My sme prišli vo veľkom počte, čo na jednu stranu teší, avšak na druhú stranu tým utrpelo tempo našej hry.
Adam Jánoška (Arch Enemies): Do nášho prvého zápasu proti ZSNS sme išli s cieľom vyhrať aj napriek tomu, že sme boli len piati do poľa. Vďaka super výkonu, ktorý sme podali, sa nám to aj podarilo.

Dobre no – weKings 1:3

Jozef Belluš (Dobre no): Či už v prvom alebo druhom zápase sme nehrali dobre. Nedá sa nám odoprieť snaha, každý z nás urobil maximum pre úspech. Dnes to ale jednoducho nebol náš deň. Prvý zápas mal podľa mňa dobrú kvalitu, avšak náš súper zvládol koncovku zápasu lepšie ako my.
Matej Murín (weKings): Očakávali sme náročný a ubehaný zápas, čo sa aj naplnilo. Prekvapili nás však početné chyby v obrane Dobre no a priestor, ktorý nám dopriali, takže sme si mohli hrať svoju hru. Brankári na oboch stranách chytali perfektne. Jediný gól Dobre no padol po veľmi kontroverznom súboji, ktorý mnoho nezainteresovaných divákov nazvalo "jasným faulom" na nášho útočníka. Každopádne nám súper nič nedaroval, víťazstvo sme si vydreli.

ZSNS – Vlci 3:9

Tomáš Belák (ZSNS): Nebol to jednoduchý zápas, čo sme dopredu vedeli. Po prvej prehre to mohlo byť o to ťažšie, ale naopak, práve prvá prehra nás posunula do zodpovednejšieho výkonu. Smola je, že sme dostali zo začiatku zbytočné góly, potom sme museli doťahovať. Predsa len sa náš výkon zlepšoval až do stavu, kedy sme Vlkov stiahli na 5:3, vtedy sa zápas mohol zdramatizovať, ale koncovka hovorila v prospech Vlkov. Každopádne, Vlci mali vysokú efektivitu, aj napriek tomu, že im náš brankár zobral nejaké góly. Uzavrel by som to asi tým, že naša hra a kombinácia v tomto zápase po prvýkrát vyzerala solídne, aj keď výsledok hovorí o inom. Naším predsavzatím je napraviť zanedbané tréningy.
Zdeno Palonder ml. (Vlci): Dnešný zápas bol namáhavý, keďže súper mal veľa hráčov, ktorí aktívne behali, našťastie sme ale v úvode dali dva rýchle góly, ktoré nás dostali na koňa a zvyšok zápasu sme kontrolovali podľa našich predstáv. Veľa šancí sa nevyužilo na jednej či druhej strane. Predsavzatie je jasné, a to vyhrať zvyšné zápasy a pobiť sa o titul majstra LFL.

Aj predvianočné 7. kolo Levickej florbalovej ligy prinieslo prekvapivé výsledky - video

Dobre no – Arch Enemies 5:7

Jozef Belluš (Dobre no): V druhom zápase to bolo podľa mňa dobíjanie brány Arch Enemies. Nemôžem povedať, že by sme ich podcenili. Mali sme šance, ktoré sme nepremenili a z následných brejkov sme dostávali góly. Momentálne cítime sklamanie, ale myslím, že toto je presne to, čo sme potrebovali - po výhrach nad dvomi najlepšími tímami ligy sme potrebovali klesnúť. Verím, že sa od toho odrazíme, poučíme sa a s pokorou a tímovým výkonom budeme čeliť našim súperom, pretože sezóna je ešte dlhá.
Adam Jánoška (Arch Enemies): Do druhého zápasu s Dobre no sme išli s tým, že súpera môžeme prekvapiť len my, nie on nás. Tiež sme boli nabudení ich prehrou v zápase s weKings. Počas zápasu sme hrali taký "dedinský futbal" a podarilo sa nám prekvapiť súpera, takže sa tešíme z veľmi cenných 3 bodov. Naše predsavzatie je určite vyhrať ligu :).

B4 – weKings 3:5

Marek Marko (B4): V tomto našom derby zápase bolo pekne vidieť, že florbal sa hrá na tri tretiny. My sme hrali, žiaľ, len jednu a pol, a to na víťazstvo proti tak silnému súperovi ako sú weKings nestačí. V prvej tretine sme zaspali, potom sme sa už nedokázali vrátiť do zápasu tak, aby sme mohli atakovať aspoň remízu. WeKings majú kvalitný tím a sú mojím favoritom na finále. Do roku 2019 by som si prial, aby sme mali možnosť vidieť veľa kvalitných zápasov v našej lige a samozrejme, aby sme weKings v tom finále porazili .
Matej Murín (weKings): Zápas pre nás začal veľmi dobre, dali sme 2 rýchle góly a B4 vyzerali veľmi neisto, čo nás nakoplo a snažili sme sa to využiť. Postupne sme však kondične odchádzali kvôli ťažkému rannému zápasu proti Dobre no a v poslednej tretine sme sa snažili udržať výsledok, čo sa nám podarilo. Celkovo bol zápas vyrovnaný, vyhrali sme vďaka lepšiemu štartu. Zápas sa niesol v priateľskom, no súťažnom duchu, keďže sme si merali sily s viacerými exspoluhráčmi :).
Naše predsavzatie je vyhrať skupinu a potom sa sústrediť na 100 %-ne na každý ďalší play-off zápas. Tento ročník je veľmi vyrovnaný a je ťažké vybrať favorita, takže stať sa môže hocičo.

Danfoss Red Stars – Da bum tss 12:2

Marek Laktiš (Danfoss Red Stars): Zápas hodnotím pozitívne z našej strany. Súpera sme nechceli podceniť, lebo vieme, že vedia uhrať dobré výsledky aj keď sú poslední v tabuľke. Novoročné predsavzatia, myslím, nemáme, ale asi by sme ešte mali popracovať na pár drobnostiach po hernej stránke a v taktickej stránke nerobiť žiadne kalkulácie o postupe, ale bojovať každý zápas naplno.
Jakub Nichta (Da bum tss): Do polovice zápasu sme dokázali so súperom držať krok a boli sme zodpovední smerom dozadu. V polovici druhej tretiny sa však opäť naplno prejavil náš nízky počet a súper nás dorazil sériou rýchlych gólov. Predsavzatím je chodiť na zápasy vo vyššom počte a uhrať dobrý výsledok v play-off.

Šahy Flamingos – Sharks 6:8

Ricardo Bolemant (Šahy Flamingos):
Dnes to bol opäť pomerne tesný zápas. Veľmi sme sa zlepšili v útoku, no žiaľ, v obrane sme až takí dobrí neboli. Veľakrát sme boli zle postavení, nedržali sme si hráčov. Preto nám súper strelil až 8 gólov. Novoročné predsavzatie? Asi viac popracovať na upokojení hry v obrane a následnom prechode do útoku. Ako som písal, dnes to v útoku šlo dobre, škoda, že sme neboli dôraznejší v tej obrane.
Alan Šimkovič (Sharks): Do zápasu sme nastupovali s tým, že ideme vyhrať a počítali sme s ľahkou výhrou. No súper nás zaskočil dobrou obrannou hrou a rýchlymi protiútokmi. I keď sme sa dostali hneď do vedenia, zápas sme nemali pod kontrolou a nevedeli sme si vytvoriť pohodlný náskok. Zápas bol až do konca na vážkach a pokojne mohol prejsť až do nájazdov. Našťastie sa nám podarilo v posledných sekundách dať gól, ktorým sme potvrdili konečné víťazstvo. Novoročné predsavzatia sme si zatiaľ nedávali, tie si dáme na Silvestra, no naša momentálna priorita je ísť do osemfinále z 3. miesta, takže máme čo robiť.

"Je teda za nami aj posledné kolo v tomto roku. V mene celej našej LFL, jej organizátorov, hráčov a ich fanúšikov, vám všetkým prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov. Vidíme sa opäť v januári, kde už ale pôjde do tuhého :)," zaželala spoluorganizátorka LFL Bianka Zsigmondová.

Článok: Redakcia LFL, foto: Bianka Zsigmondová, video: www.leviceonline.sk

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre