02232020ned

Cieľom futbalistov Čajkova je ostať na popredných priečkach a hlavne sa baviť futbalom

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ČAJKOV 8. februára 2020 - Zimná príprava prebieha naplno aj v Čajkove, mužstvo je vhodne poskladané a ako sa hovorí, funguje aj chémia. Po 15. kole sú zverenci trénera Jána Lepieša na 4. mieste 6. ligy Oblastného futbalového zväzu (ObFZ) Levice a na druhé miesto v tabuľke strácajú len tri body.

Cieľom futbalistov Čajkova je ostať na popredných priečkach a hlavne sa baviť futbalom

Mužstvo Čajkova obsadilo na halovom turnaji 2. miesto.

Počas jesene mužstvo podávalo lige vyrovnané výkony a aj preto sa môžu oprávnene tešiť z umiestnenia v tabuľke. O prebiehajúcej zimnej príprave sme sa porozprávali s Viliamom Rakicom, ktorý patrí medzi skúsených hráčov mužstva Čajkova. Vo futbale čo to preskákal a veľmi ochotne nám priblížil dianie v klube. "Prípravu na odvetnú časť súťaže futbalového ročníka 2019/20 sme začali halovým turnajom ObFZ Levice. V podstate chalani trénovali stále. Kým bolo dobré počasie a dalo sa hrať vonku, tak sme mali tréning každý piatok. Od novembra sa nám darilo schádzať, čo sa na koniec odzrkadlilo aj na halovom turnaji. Halový turnaj hodnotíme ako úspešný, v podstate našim zámerom bolo, aby si každý zahral a užil si turnaj. Vyšlo to super a myslím si, že druhé miesto je v konečnom umiestnení toho zrkadlom," zhodnotil Rakica.

Cieľom futbalistov Čajkova je ostať na popredných priečkach a hlavne sa baviť futbalom

Hráči Čajkova po strelenom góle.

Momentálne Čajkov trénuje dvakrát do týždňa a plus zápas cez víkend. "V prípade, že nehráme, máme ďalší tréning. Sme amatéri, mužstvo bez platov, čiže každý sa snaží prísť, ako vie. Sú tréningy, keď je nás osem, ale zas sú aj také, keď sa zídeme v hojnom počte a je nás šestnásť. Myslím si, že to je fajn," dodáva rodák z Mýtnych Ludán.

V príprave na jarnú časť sezóny odohral Čajkov stretnutie so Želiezovcami, ďalšie stretnutie s dorastom Levíc U19 sa muselo odložiť kvôli terénu. "V pláne sú zápasy s Pozbou, Dudincami a generálka je s Krupinou," priblížil Rakica, ktorí spomenul aj príchody a odchody. "Zatiaľ nevieme o nikom, kto by chcel odísť, partia chalanov ostala po kope, čo je super. Príchody? Určite by sa mal pripojiť Nikolas Ďuriš z Tlmáč, ale to všetko je na vedení a trénerovi. Necháme sa prekvapiť, kto ešte príde," doplnil.

A čo plány mužstva do jarnej časti? "Cieľom je ostať na popredných priečkach a hlavne sa baviť futbalom. Kolektív je dobrý, myslím si, že to je na prvom mieste," uzavrel skúsený Viliam Rakica.

zdroj: jj, foto: FB ŠK Čajkov

Podporte finančne Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT.SK
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont

POZRITE SI TIEŽ:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre