02232020ned

Cieľom mužstva Novej Dediny je posunúť sa vyššie a k bojovným výkonom pridať aj kvalitu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NOVÁ DEDINA 4. februára 2020 - Futbalové mužstvo Novej Dediny pod vedením trénera Mariána Kačúra si v jesennej časti súťaže určite hanbu nespravilo. V 6. lige Oblastného futbalového zväzu Levice chlapci zimujú na solídnom 7. mieste a ich cieľom je posunúť sa vyššie a k bojovným výkonom pridať aj kvalitu.

Cieľom mužstva Novej Dediny je posunúť sa vyššie a k bojovným výkonom pridať aj kvalitu

Mužstvo Novej Dediny na sústredení.

K úplnej spokojnosti chýbalo málo, ale za danej situácie je to maximum, čo mužstvo mohlo naplniť. Káder Novej Dediny je úzky, väčšinou hrávajú domáci hráči a cezpoľných majú v mužstve len troch. "Zimnú prípravu na odvetnú časť Oblastných majstrovstiev sme začali 21.januára. Pred tým sme mali ešte zopár tréningov v hale, nakoľko sme sa chceli dobre pripraviť na halový turnaj Oblastného futbalového zväzu Levice," povedal na úvod tréner Novej Dediny Marián Kačúr.

S halovým turnajom je tréner Novej Dediny maximálne spokojný. "Dosiahli sme zatiaľ najlepšie umiestnenie, čo sme štartovali na turnaji a nedá mi, aby som nespomenul, že nám chýbali až piati hráči. A jeden musel odísť po skupinovej fáze za pracovnými povinnosťami. Tretie miesto je pre nás veľmi pekné a cenné umiestnenie. Myslím si, že turnaj mal svoju kvalitu a konečné umiestnenie bolo spravodlivé vzhľadom na výkony mužstiev," zhodnotil Kačúr.

Mužstvo počas zimnej prípravy trénuje dvakrát do týždňa, plus cez víkend zápas. "Absolvovali sme sústredenie v Liptovskej Sielnici. Chlapci pristupujú k svojim povinnostiam svedomito v rámci svojich možností. Odohráme niekoľko zápasov, prvé stretnutie máme za sebou, keď sme v Ružomberku na umelej tráve nastúpili proti Prosieku, mužstvu z okresu Liptovský Mikuláš. Ďalej si zahráme s Topoľčiankami, potom máme za súpera Obyce na umelej tráve v Zlatých Moravciach, Hostie a Čierne Kľačany. Sú to všetko mužstvá zo Zlatomoraveckého okresu," priblížil Kačúr.

Príchody a odchody zatiaľ mužstvo nemá žiadne. "Keďže Štefan Frtús a Matej Šebo išli na operáciu krížnych väzov, budeme musieť posilniť káder. Pozícia útočníka je nutná. Nakoľko pracujeme v skromných podmienkach a sú dovolené len hosťovania, bude to ťažké. Káder je dlhšie stabilizovaný, keďže okrem troch hráčov sú všetci domáci," dodal tréner.

S aktuálnym umiestnením v Novej Dedine síce vládne spokojnosť, ale určite by sa mužstvo nebránilo o jednu až dve priečky poskočiť hore vyššie. "Cieľom je určite sa posunúť zo siedmeho miesta vyššie a k bojovným výkonom pridať aj kvalitu," uzavrel tréner Novej Dediny.

zdroj: jj, foto: FB ŠK Nová Dedina

Podporte finančne Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT.SK
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Dobromat.sk - každým nákupom pomáhate

POZRITE SI TIEŽ:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre