04172024str

Henrieta Baliová je víťazkou výberového konania na funkciu riaditeľa Tekovského múzea v Leviciach

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 15. októbra 2020 - Víťazkou výberového konania na obsadenie funkcie riaditeľa Tekovského múzea v Leviciach je Henrieta Baliová. Na Facebooku o tom informovala skupina poslancov Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK).

Henrieta Baliová je víťazkou výberového konania na funkciu riaditeľa Tekovského múzea v Leviciach

Výberová komisia (VK), ktorá bola zložená z členov Marián Kéry - predseda VK a členovia VK Martin Bátovský, Tibor Csenger, Miloš Zaujec, Ľubomír Kleštinec, Adam Uhnák a Iveta Kaczarová, na zasadnutí otvárania obálok dňa 1. októbra 2020 otvorila doručené obálky na výberové konanie a posúdila splnenie vyhlásených podmienok, prihlásených uchádzačov. "VK skonštatovala, že uchádzači Ján Dano, Peter Pleva, Peter Mészároš, Henrieta Baliová, Jitka Fáberová a Štefan Švolík splnili podmienky vyhláseného výberového konania na základe doručených podkladov k výberovému konaniu a boli pozvaní na výberové konanie," informovala dôvodová správa výberového konania, zverejnenia skupinou poslancov NSK.

Výberové konanie sa konalo dňa 12. októbra 2020 a bolo uskutočnené osobným pohovorom, pri ktorom uchádzači predstavili projekt rozvoja Tekovského múzea v Leviciach. "Osobným pohovorom VK overovala odborné znalosti a schopnosti uchádzačov na vykonávanie funkcie riaditeľa Tekovského múzea v Leviciach na základe konkrétnych otázok členov VK. Otázky boli formulované v súlade s požiadavkami na vykonávanie funkcie. Členovia VK zhodnotili priebeh výberového konania na obsadenie funkcie riaditeľa Tekovského múzea v Leviciach hlasovaním. Za účasti prítomných členov komisie predseda komisie spočítal hlasy a za víťaza bola vyhlásená Henrieta Baliová. Na základe výsledku výberového konania VK odporúča predsedovi NSK, navrhnúť Zastupiteľstvu NSK vymenovať do funkcie riaditeľky Tekovského múzea v Leviciach Henrietu Baliovú," uzavrela dôvodová správa.

Podľa informácii uverejnených na Facebookovom profile Henriety Baliovej, je rodáčkou z obce Vinica v Banskobystrickom kraji v okrese Veľký Krtíš, študovala Archeológiu na Univerzita Komenského v Bratislave a pracovala ako vedecký pracovník v Archeologickom ústave Slovenskej akadémie vied.

zdroj a foto: Facebook Henrietta Bali, Facebook

VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU. TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Podporte projekt celoregionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT

Pozrite si videoreportáže TVTEKOVHONT tu: https://www.youtube.com/tvtekovhont

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Prečítajte si:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre