10232020pia

Sabína Kupčová na 36. Veľkej cene mesta Trutnova

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

TRUTNOV / LEVICE 11. októbra 2020 - Sabína Kupčová, členka ŠK Aquasport Levice sa za hosťujúci klub Kometa Brno predstavila na tradičnom plaveckom mítingu pod Krkonašami - 36. Veľkej cene mesta Trutnova. Ten sa konal uplynulý víkend v dňoch 3. – 4.10.2020 v krytej trutnovskej plavárni, pričom tento ročník z dôvodu aktuálnej situácie a opatrení proti šíreniu nákazy Covid-19 prebiehal bez účasti divákov a verejnosti. To sa však na kvalite mítingu vôbec neprejavilo.

Sabína Kupčová na 36. Veľkej cene mesta Trutnova

Sabína štartovala v disciplínach 100 a 200 metrov (m) VSP (kraul), 100 m Znak, 200 m PP (polohové preteky) a v jednej ženskej štafete 4 x 50 m VSP (kraul). Sabína si na tomto preteku vybojovala trikrát druhé miesto v disciplínach 200 m PP (polohové preteky), 100 m a 200 m VSP (kraul), kde sa vo finále umiestnila na druhom mieste. Ďalej získala aj jedno tretie miesto v disciplíne 100 m Znak.

Sabína Kupčová na 36. Veľkej cene mesta Trutnova

Na podujatí vyhodnotili aj najhodnotnejšie bodové výkony v kategórii OPEN, kde si odniesla celkové tretie miesto. V ženskej štafete 4 x 50 m VSP (kraul), ktorej súčasťou bola aj Sabína, si vyplávali druhé miesto. Tento pretek bol zároveň aj súťažou družstiev, kde Kometa Brno získala najväčší počet bodov a po šiestych rokoch si odniesli víťazný pohár.

Veľkej ceny mesta Trutnova sa zúčastnilo celkom 255 plavcov z 27 českých a dvoch poľských plaveckých klubov. Pretek bol podujatím jednotlivcov a družstiev priamo na čas, okrem hlavnej disciplíny 200 m VSP (kraul), ktorý sa plával v kategórii OPEN (bez rozdielu veku) s postupom do finále. Osem najrýchlejších mužov a žien postúpilo do finále, ktoré sa plávalo na druhý deň do poludnia.

zdroj a foto: PK

VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU. TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Podporte projekt celoregionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT

Pozrite si videoreportáže TVTEKOVHONT tu: https://www.youtube.com/tvtekovhont

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Prečítajte si:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre