Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Topshop zmrazil ceny až na -80% - veľký novoročný výpredaj

Ukážkové hodiny v Jazykovej škole Zaraz Levice
03202019str

Na Majstrovstvách Európy WUKF 2018 v karate si Levičania uchmatli niekoľko prvenstiev

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

MALTA / LEVICE 6. novembra 2018 - Malta hosťovala v týchto dňoch 55 federácií karate z celej Európy a vyše 2000 pretekárov. V dňoch 25. – 28.10.2018 sa tu konali 10. Majstrovstvá Európy v karate medzinárodnej organizácie
World Union of Karate-Do Federations (WUKF).

Na Majstrovstvách Európy WUKF 2018 v karate si Levičania uchmatli niekoľko prvenstiev
Martina Bátovská - nezávislá kandidátka na post poslanca do Mestského zastupiteľstva v Leviciach, č.4, 2. volebný obvod

Aj slovenská republika mala na tomto šampionáte svoje zastúpenie a ako už tradične, neoddeliteľnou súčasťou reprezentácie sú aj pretekári z karate klubu Goju – Ryu Levice.

V kategóriách KATA si najcennejšiu zlatú medailu v seniorskej kategórii vybojovala Martina Valentíková. Ďalšou majsterkou Európy vo vekovej kategórii 15-17-ročných sa stala Kateřina Foltánová, ktorá si zo súťaže odniesla z individuálnych kategórii 2x prvé miesto. Vo vekovej kategórii 13-14-ročných sa Chiara Holečková umiestnila na 1.mieste s titulom Majsterka Európy. V  kategórii v cvičení kata 15-17-ročných si 3.miesto odniesla Bianka Havranová.

Na Majstrovstvách Európy WUKF 2018 v karate si Levičania uchmatli niekoľko prvenstiev

Družstvo kata v zložení Foltánová, Holečková a Havranová si z veľmi silnej kategórie vybojovali krásne 1. miesto a za ich cvičenie si získali obrovský obdiv nielen u divákov, ale aj u samotných rozhodcov súťaže.

V športovom zápase kumite si pretekári po troch dňoch zápasenia odnášajú taktiež cenné kovy a to nasledovne.
- V kategórii seniorov si bronzové umiestnenie vybojoval Peter Zelinka.
- Reprezentačné družstvo SR v seniorskej kategórii v zložení Tomáš Valentík, Peter Zelinka, Lukáš Kučerák v disciplíne Shobu sanbon podľahlo až vo finále na body proti reprezentantom z Walesu a umiestnili sa na krásnom 2.mieste, taktiež rovnaké družstvo v disciplíne rotačné kumite vybojovali 3.miesto. - V kadetskej kategórii sme mali taktiež zastúpenie a to pretekára Dávida Furdu, ktorý si vo svojej kategórii vybojoval 3.miesto, ktorým prispel do medailovej žatvy Levičanov.
- V reprezentačnom družstve juniorov sa levický karatista Dávid Furda taktiež značnou mierov podieľal na zisku bronzovej medaile.

Na Majstrovstvách Európy WUKF 2018 v karate si Levičania uchmatli niekoľko prvenstiev

Neodmysliteľnou súčasťou Majstrovstiev Európy bolo aj odovzdávanie vlajky krajine, ktorá bude ako ďalšia v poradí organizovať Majstrovstvá sveta v karate. S hrdosťou Vám môžeme oznámiť, že po náročnom schvaľovacom procese Slovenská republika uspela ako organizátor Majstrovstiev sveta v karate a Mgr. Daniel Baran, ako prezident Slovenskej federácie karate a bojových umení prevzal vlajku a teda v júni 2019 bude Bratislava hostiť odhadom vyše 4000 športovcov z celého sveta.

zdroj: Karate klub Goju – Ryu Levice

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre