04252024štv

Piate kolo Pohára Federácie pre levických karatistov s 25 medailami!

PRIEVIDZA / LEVICE 9. októbra 2016 - V City aréne Olympionikov v Prievidzi sa dňa 24.9.2016 konalo V. kolo Pohára federácie karate. Pre karate klub Goju-Ryu Levice sa týmto začala nová sezóna, ktorá priniesla prvé úspechy mladých aj starších skúsených pretekárov.

Ako prví sa predstavili na tatami súťažiaci v cvičení kata. Levický klub v kategórii mužov od 18 rokov zastupoval René Kubovič, ktorý sa v celkovom hodnotení umiestnil na 2. mieste a získal striebornú medailu. V cvičení kata Rengokai si odniesol za prevedené cvičenie rovnako striebro za 2. miesto.

Reštaurácia FOR YOU, Ludanská 14, Levice - denné menu.V cvičení kata dievčat sa na tatami postavila skúsená pretekárka Chiara Holečková, ktorá v kategórii dievčat 11-12 rokov od 4.kyu obsadila 1.miesto a získala zlatú medailu, v cvičení kata Rengokai do 13 rokov sa umiestnila rovnako na 1.mieste.

Bianka Havranová si v kategórii 13-14 rokov od 3.kyu vybojovala Striebornú medailu za 2.miesto a v kata Rengokai do 13 rokov obsadila bronzovú priečku.

Ich tímová kolegyňa Kateřina Foltánová sa v kategórii dievčat 15-17 rokov od 2.kyu umiestnila na 4.mieste, bronzovú medailu za 3.miesto získala v cvičení kata Rengokai od 14 rokov.

Darilo sa aj Daniele Zbihlejovej, ktorá si na tatami v cvičení dievčat 11-12rokov od 4.kyu vybojovala celkové 2.miesto a získala pre klub striebornú medailu, rovnako aj za cvičenie Rengokai kata do 13 rokov obsadila 2.miesto.
Nela Slažanská za svoje cvičenie kata v kategórii dievčat 11-13 rokov do 5.kyu získala v konečnom poradí 3.miesto a bronzovú medailu, v rovnakej kategórii nastúpila aj Karin Schniererová, ktorá skončila na 6.mieste.

Darilo sa družstvám dievčat v zložení B. Havranová, Ch. Holečková, K. Foltánová, ktoré obsadili v kategórii 13-15 rokov 1.miesto a získali zalaté medaile.

V kategórii 10-12 rokov sa dievčatá D. Zbihlejová, N. Slažanská, Ch. Holečková umiestnili po finálovom rozstrele na 2.mieste so striebornými medailami.

Bistro Miloš na 2. podlaží Dituria SC, Levice ponúka domácu kuchyňu, chutné denné menu a najkrajší výhľad na Levice!

Po skončení súborných cvičení kata nasledovali šporové zápasenia kumite. Ženy za levický klub v troch kategóriách zastupovala Kristína Gáfriková. V kumite 15-17 rokov nad 50kg si vybojovalavo finálne 2.miesto a striebornú medailu, v kumite ženy nad 18 rokov Open získala zlato za 1.miesto a v kategórii IPPON VIP kumite skončila na najvyššej priečke so zlatou medailou.

V šporovom zápasení kumite chlapci 13-14 rokov do 160cm sa Patrik Rusnák prebojoval do finále, kde skončil so striebornou medailou na 2.mieste. Tomáš Čerba si v kategórii 11-12 roční chlapci do 150cm rovnako po finálovom súboji vybojoval 2.miesto. Rovnakú kategóriu zastupoval aj jeho tímový kolega Igor Smolka, ktorý skončil na peknom 3.mieste. Bronzovú medailu si za svoj výkon odniesol aj Lukáš Čerba v kategórii 7-8 roční chlapci. Tesne za medailovým umiestnením skončil levický pretekár Zdenko Šmikniar, ktorý obsadil nepopulárne 4.miesto. V boji o medailu zasiahol aj David Furda, ktorý si v kategórii chlapcov 13-14 roční nad 160cm odniesol striebornú medailu za 2.miesto. V kategórii chlapcov 15-17 rokov do 60kg sa vo finále stretli dvaja levickí karatisti Patrik Puckaller, ktorý obsadil konečné 2.miesto a striebornú medailu a jeho tímový kolega Martin Urge, ktorý skončil na 1.mieste so zlatou medailou.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

Družstvo chlapcov P. Puckaller, M. Urge, P. Tóth si v kumite 15-17 roční vybojovali 2.miesto a strieborné medaile, družstvo chlapcov Kanas, Furda, Kollár obsadili vo finálovom súboji 1.miesto a získali zlaté medaile a družstvo chlapcov v zložení Z. Šmikniar, I. Smolka, T. Čerba v kategórii 11-12 roční chlapci získalo pre levický klub zlaté medaile za 1.miesto.

Levický karate klub Goju-Ryu si na tomto podujatí celkovo vybojoval 8 zlatých, 12 strieborných a 5 bronzových medailí. Gratulujeme!