12032023ned

Futsalisti Levíc prvý barážový zápas o udržanie v najvyššej súťaži nezvládli

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

BANSKÁ BYSTRICA / LEVICE 18. mája 2016 - Na prvé barážové stretnutie cestovali levickí futsalisti k víťazovi Open ligy do Banskej Bystrice. Vedeli, že ich tam nečaká ľahké stretnutie. Domáci ich prakticky ničím neprekvapili. Levičania vedeli, že budú hrať agresívne, niekedy až na hranici s pravidlami. V tomto zápase všetko záležalo na tom, ako to zvládnu rozhodcovia.

Futsalisti Levíc prvý barážový zápas o udržanie v najvyššej súťaži nezvládli

"Nechcem povedať, že sme zápas prehrali kôli rozhodcom to nie. Prehrali sme si ho sami s tým, že sme sa v druhom polčase prispôsobili súperovi a začali sme s nimi hrať futbal v hale, čo bola voda na mlyn pre domácich. Kým sme sa snažili hrať to, čo sme si povedali, tak domácim táto hra nevyhovovala a robila im značné problémy," vyjadril sa vedúci levického mužstva.

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

Ako prvý sa presadili domáci, ktorí využili chybu v levickej obrane a bolo 1:0. Levičanom sa podarilo ešte do polčasu vyrovnať, keď Graus efektne pätičkou prekonal domáceho brankára a bolo 1:1. Po zmene strán sa hosťom z Levíc podarilo otočiť stav, keď Rakica po rozohraní autu prestreli všetko, čo mu stálo v ceste a zvýšil na 1:2. Od tohto momentu sa na ihrisku začali diať veci. Domáci pritvrdili hru, čo nenechalo chladnými ani levických hráčov a na ihrisku dochádzalo k mnohým konfliktom medzi hráčmi. Naši hráči na chvíľku stratili koncentráciu a domáci to využili na strelenie dvoch gólov a razom bolo 3:2. Domácim sa podarilo streliť ešte jeden gól, ktorému predchádzal nedovolený zákrok na levického kapitána, ktorý však zostal zo strany rozhodcov nepovšimnutý a bolo 4:2. O tvrdej hre domácich svedčí aj fakt, že domáci nazbierali v druhom polčase rýchlo 5 akumulovaných faulov. Pred koncom stretnutia mali Levičania veľkú šancu na vyrovnanie, keď mali možnosť kopať dva 10m kopy. Prvý ešte Švec nepremenil, ale pri druhom sa už nemýlil a uzavrel tak stav na konečných 4:3.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

O všetkom sa rozhodne 20.5.2016 v Leviciach. Stále to majú Levičania vo vlastných rukách. Domáci idú do odvety s jednogólovým náskokom, ale futsalisti Levíc určite urobia pre záchranu extraligy pre Levice maximum a pokúsia sa zmazať náskok súpera. Držme našim palce!

MIBA Banská Bystrica – Futsal Team Levice 4:3 (1:1)

góly: Greško 2, Rafanides, Kohút – Švec, Graus, Rakica
ŽK: Čief, Vajda, Kohút, Greško – Švec, Graus, Gabaš

zdroj: Futsal Team Levice, fotografia: www.leviceonline.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

POZRITE SI:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre