01262022str

Hlavným cieľom FK Slovan Levice je záchrana 3. ligy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 22. decembra 2021 - A-mužstvu Futbalového klubu Slovan Levice sa pred rokom podarilo po mnohých rokoch dostať do 3. najvyššej slovenskej súťaže, no vyberá si nováčikovskú daň - zimuje na poslednom mieste. Ako nás informoval 1. viceprezident klubu Tomáš Stach, hlavným cieľom klubu je záchrana 3. ligy.

Hlavným cieľom FK Slovan Levice je záchrana 3. ligy

Do Levíc sa klubu po dlhých rokoch podarilo priniesť 3. najvyššiu ligu. "Očakávania ako nováčika neboli veľké, ale po krátkej letnej príprave a s novými posilami sme chceli byť dôstojným súperom každému mužstvu v súťaži. Žiaľ, jeseň nám nevyšla, častokrát málo chýbalo a výsledok mohol byť v náš prospech, ale realita k nám bola krutá. Zimujeme tak na posledom mieste o bod za Partizánskym," opisuje Stach.

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Po sérii zlých výsledkoch v klube pristúpili k nepopulárnemu kroku a to výmene trénera. "Do konca sezóny sa kormidla ujal Dušan Szabo. V prebiehajúcej zimnej prestávke s ním budeme rokovať o jeho zotrvaní v klube. Zima bude pre Áčko rozhodujúca, potrebujeme posilniť mužstvo, ale určite aj realizačný tím. Najväčšou výzvou sú ale vždy financie. Pevne verím, že sa nám podarí získať dostatok partnerov a spolu zachránime pre Levice túto súťaž," presvedčivo dodal 1. viceprezident klubu.

zdroj: Leviceonline.sk, foto: fkslovanlevice.sk

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre