12032023ned

V Leviciach na Okružnej ulici spúšťajú rekonštrukciu lávky cez potok Podlužianka

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 15. novembra 2023 - V Leviciach na Okružnej ulici spúšťajú dlho očakávanú rekonštrukciu lávky cez potok Podlužianka, ktorá je v katastrofálnom stave. Ako informuje mesto Levice, dnes stavenisko odovzdali, rekonštrukcia bude prebiehať od 16. novembra 2023 do 15. marca 2024.

V Leviciach na Okružnej ulici spúšťajú rekonštrukciu lávky cez potok Podlužianka

Podľa ďalších informácii bude lávka počas rekonštrukcie úplne uzavretá a neprístupná. "Prosíme verejnosť o zhovievavosť počas priebehu rekonštrukcie, rešpektovanie dočasného dopravného značenia a využívanie ostatných prístupových chodníkov," dodalo mesto.

Ako informovala vedúca referátu marketingu, komunikácie a cestovného ruchu Mestského úradu v Leviciach Daniela Trňanová, zhotoviteľom je spoločnosť Špeciálne cestné práce KOREKT spol. s r. o.  Komárno, zmluvná cena 109.000 €.

zdroj a foto: Facebook mesto Levice

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre