12032021pia

Rodí sa bezbarierový prístup na Pošte 1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 24. novembra 2021 - V týchto dňoch viceprimátor mesta Levice Peter Benček obdržal predbežnú, prvotnú vizualizáciu riešenia vstupu na Poštu 1 aj s informáciou, že sa v súčasnosti dokončuje príprava projektovej dokumentácie (PD), na základe ktorej budú jasné potreby súčinnosti Slovenskej pošty (SP) s mestom Levice. Informuje o tom mesto Levice na svojej Facebook stránke.

Rodí sa bezbarierový prístup na Pošte 1

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Po vypracovaní PD bude mesto bezodkladne oslovené so žiadosťou o spoluprácu v otázke potrebných povolení a záverečnej realizácie projektu. "Otázka doriešenia bezbariérovosti a bezproblémového prístupu – najmä pre občanov so zdravotným postihnutím, matky s deťmi a kočíkmi, vozíčkarov a pod. – sa stala ešte vypuklejšou po zrušení levickej Pošty 3, ktorá bezbariérový prístup vybudovaný mala. Preto zástupcovia mesta opakovane urgovali s vedením SP riešenie debarierizácie objektu Pošty 1 v Leviciach. O ďalších krokoch a postupe prác budú občania mesta Levice včas a priebežne informovaní," dodalo mesto.

Rodí sa bezbarierový prístup na Pošte 1

zdroj a foto: Facebook Mesto Levice

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre