10192021uto

Levická škola úspešná v novom programe Erasmus+

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 15. septembra 2021 - Stredná odborná škola (SOŠ) techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice uspela vo výzve na predkladanie návrhov projektov v novom programe Erasmus+ 2021 – 2027. Ako informuje škola, získaný grant podporí vzdelávaciu mobilitu 24 žiakov študijných programov Marketing v turizme, Informačné a telekomunikačné technológie, Logistika a špedícia v Lotyšsku.

Levická škola úspešná v novom programe Erasmus+

Program mobility zahŕňa prax v podnikoch a návštevy v dvoch SOŠ v Rige so zameraním na IT, dopravu a služby v turizme. "Žiaci zažijú prácu v multikultúrnom prostredí firiem a škôl, zlepšia si komunikačné a prezentačné zručnosti, zdokonalia sa v marketingu a službách v CR, netradičných druhoch dopravy, v digitálnych technológiách. V diskusných workshopoch s lotyšskými rovesníkmi si porovnajú názory na spoločné hodnoty EÚ, aktívne občianstvo, enviro témy a inklúziu v školách, zdokonalia sa v angličtine a ruštine," dodáva škola.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Levická škola úspešná v novom programe Erasmus+

Získaním certifikátov a Europassu Mobilita zvýšia žiaci svoje šance na úspešnú kariéru. "Realizáciou projektu chce škola vylepšiť kvalitu svojho OVP s dôrazom na očakávané potreby trhu práce, rozvíjať tvrdé a mäkké zručnosti účastníkov, podporiť inklúziu a rozmanitosť, internacionalizáciu, multikultúrne vzdelávanie, implementovať nové poznatky a skúsenosti do vyučovania a Školského vzdelávacieho programu," uzatvorila SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice.

zdroj a foto: SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7, Levice

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre