02242024sob

Talentovaná mladá speváčka Lenka Berkešová má nové piesne ale aj nové ciele a výzvy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 10. januára 2023 - Aj rok 2022 bol pre talentovanú mladú speváčku z Levíc Lenku Berkešovú plný rôznych aktivít, vystúpení ale aj účastí na súťažiach. Okrem toho má aj nové piesne...

Talentovaná mladá speváčka Lenka Berkešová má nové piesne ale aj nové ciele a výzvy

Rok 2022 bol pre teba určite plný aktivít. Napíšeš nám, čo všetko si za tento rok zažila, kde všade si vystupovala, súťažila?

Po dlhom čase som zase mohla vystupovať medzi ľuďmi. Mala som veľa vystúpení v okolitých dedinách, na levických jarmokoch, v Čechách a pred vianocami som spievala na krásnom benefičnom koncerte. Ešte stále boli súťaže online, ja som sa zúčastnila Bravo festival junior, Star rain cup. Naživo to bolo Kremnické laso, Bon art junior fest, Muzikálová hviezda, Hlas Česka Moravy a Slezska. Začala som dostávať rôzne ponuky do medzinárodných súťaží a tá, čo pre mňa znamenala asi najviac, bol Baltic voice v Litve. Bol to pre mňa nezabudnuteľný zážitok. Na súťažiach som skončila na popredných miestach.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Talentovaná mladá speváčka Lenka Berkešová má nové piesne ale aj nové ciele a výzvy

Máš nové piesne. Predstavíš ich?

"Svieť mi" a "Pár tónov" sú piesne, ktoré pre mňa zložil a zaranžoval Ludo Kuruc a texty k nim napísal Richard Bönde. "Svieť mi" je pieseň zameraná hlavne na pozitívne stránky života. Viem, že nie všetci v mojom veku sa s ňou budú stotožňovať, ale myslím si, že každý má aj taký deň, kedy je naozaj šťastný a teší sa zo života. "Pár tónov" vyjadruje moje puto s hudbou a ako veľmi pre mňa spev znamená. Zbožňujem jej text. Z tejto piesne vyšli dve verzie, jedna rýchla a jedna pomalá.

Spievaš iba covery, alebo sa snažíš aj o svoje piesne?

Na koncertoch teraz spievam covery a moje nové piesne. Snažím sa skladať si aj vlastné veci, ale dávam tomu čas, chcem aby to stálo za to. Mám svoje nápady, ale rada by som mala niekoho, s kým by som na piesňach mohla spolupracovať.

Talentovaná mladá speváčka Lenka Berkešová má nové piesne ale aj nové ciele a výzvy

Aké sú tvoje predsavzatia do roku 2023?

Chcem rozposlať ponuky na vystúpenia do rôznych miest Slovenska. Na mojich koncertoch som doteraz vystupovala s podkladmi, chcem začať spievať napríklad s gitarou alebo s kapelou, ktorá ma bude doprevádzať, lebo by to malo inú atmosféru.

Lenke prajeme do roka 2023 všetko najlepšie a veľa nových úspechov.

Lenka Berkešová v OČKO TV "SVIEŤ MI" 2022:

Lenka Berkešová na koncerte Kalná nad Hronom 2022:

Lenka Berkešová - Baltic Voice Litva 2022:

zdroj: Leviceonline.sk, foto a video: archív Lenky Berkešovej

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre