05202024pon

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka sa rozišli

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

15.11.2021 - TWiiNSka Daniela Nízlová, rodáčka z obce Psiare pri okrese Levice a futbalista Stanislav Lobotka sa rozišli. Ako informuje televízia Markíza na svojom webe, spolu tvorili pár dva roky.

Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka sa rozišli

NAKUPUJTE PRIAMO NA FACEBOOK E-SHOPE LEVICEONLINE.SK TU.

Podľa ďalších informácii televízie Daniela Nízlová a Stanislav Lobotka potvrdili vzťah pred dvomi rokmi. "Netrvalo dlho a pár si našiel spoločné bývanie v zahraničí. Futbalista sa kvôli práci musel presťahovať do Španielska, kde ho nasledovala aj TWiiNSka," informuje TV Markíza.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

O pár mesiacov neskôr Daniela oznámila krásnu novinku, že sa z nich stanú rodičia. "Malá Linda sa im narodila práve v období, keď futbalista opäť menil bydlisko a dvojica sa tak presťahovala do krásneho domu v Taliansku v Neaople, kde ich často navštevovala aj sestra Veronika s rodičmi," dodáva televízia.

Po dvoch rokoch je láske koniec. Pre portál Plus Jeden Deň to potvrdil známy futbalista. "Áno, rozišli sme sa, ale viac sa k tomu nebudem vyjadrovať. Je to moje súkromie," povedal Stanislav Lobotka.

zdroj: TV Markíza, foto: Instagram/danielatwiins

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre