03292020ned

Levická nemocnica získala charitatívnym darom 30 lôžok

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 1. júla 2019 - Na štyroch oddeleniach Nemocnice Levice, člen skupiny AGEL, pribudlo 30 postelí. Nemocničné lôžka, ktoré nemocnica obdržala formou daru, znamenajú predovšetkým zvýšený komfort počas liečby a bezpečnosť pre pacientov. Mimo iného dokážu zlepšiť podmienky na prácu pre zdravotníckych pracovníkov.

Levická nemocnica získala charitatívnym darom 30 lôžok

Postele, ktoré pribudli na neurologickom, pediatrickom, gynekologickom oddelení a oddelení dlhodobo chorých, predstavujú vyšší štandard nemocničných lôžok, svojou funkcionalitou spĺňajú predpoklady náročnejšej manipulácie s pacientom. Ich súčasťou sú kvalitné matrace, pohyblivé bočnice a ďalšie príslušenstvo.

Levická nemocnica získala charitatívnym darom 30 lôžok

Lôžka boli dovezené formou daru zo Švajčiarska, prostredníctvom Kresťanskej policajnej asociácie, Cirkvi bratskej, kaplnky Levice a CPV Schweiz. Vedenie levickej nemocnice si ich oficiálne prebralo počas osobného stretnutia so zástupcami charitatívnych organizácii v piatok 28. júna 2019.

Levická nemocnica získala charitatívnym darom 30 lôžok

Pôvodné postele, ktoré nahradili, rozdelili do skupín na základe stupňa opotrebovania. Jedny sa vyradili a budú zlikvidované. Ďalšia skupina lôžok bude v budúcnosti taktiež nahradená. "Chceme poďakovať priateľom z Kresťanskej policajnej asociácie za ich angažovaný čin z ich vlastnej iniciatívy. Ďakujeme aj darcom z CPV Schweiz a veríme v ďalšiu spoluprácu ako aj všetkým, ktorí k úspešnosti akcie akokoľvek prispeli. Ide o časť mozaiky k zvyšovaniu komfortu pacientov našej nemocnice," povedal Anton Hanušín, riaditeľ Nemocnice Levice.

Nemocnica Levice poskytuje zdravotnú starostlivosť obyvateľom v najväčšom okrese na Slovensku. Jej spádovú oblasť tvorí viac ako 160 000 obyvateľov. Ide o jednu z najväčších nemocníc v celom Nitrianskom samosprávnom kraji. Levická nemocnica prevádzkuje 21 ambulancií a desať lôžkových oddelení. Jej súčasť tvorí aj Dom ošetrovateľskej starostlivosti.

zdroj a fotografie: Agel SK

Youtube kanál Leviceonline.sk
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika Zľavaonline.sk - paleta najlepších zliav Sexland.sk - všetko pre Vaše potešenie

POZRITE SI TIEŽ:

http://keramikahago.sk/
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre