Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Unity Club Levice - All Styles Music, DJ Danny, 29.9.2018

GearBest je viac ako len eshop. GearBest je určený pre milovníkov gadgetu - inteligentné telefóny, inteligentné hodinky, automobilová elektronika, RC Quadcopters, LED svietidlá, spotrebná elektronika, atď.
09232018ned

Levickú nemocnicu prevzala skupina AGEL

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 19. septembra 2017 - AGEL rozšíril svoje pôsobenie v Nitrianskom kraji. Levickú nemocnicu od 15. septembra 2017 prevádzkuje najväčší poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. Nemocnica Levice sa postupne začlení do takzvaného západného klastra, ktorý združí Nemocnicu Zlaté Moravce, Nemocnicu Levice a Všeobecnú nemocnicu Komárno. V súčasnosti AGEL prevádzkuje už desať zdravotníckych zariadení na Slovensku.

Levickú nemocnicu prevzala skupina AGEL

Krajskí poslanci v júni 2017 odsúhlasili vstup skupiny AGEL do Nemocnice s poliklinikou Levice. Na jej prenájme na 20 rokov sa uznieslo zastupiteľstvo Nitrianskeho samosprávneho kraja.
Vstupom skupiny AGEL od 15. septembra zdravotnícke zariadenie prešlo na nový názov - Nemocnica Levice.

AGEL v prvom rade plánuje stabilizovať personálnu situáciu, a spustiť nový dlhodobý investičný program s cieľom modernizácie a rozvoja nemocnice. Celková čiastka, ktorá by mala byť preinvestovaná do levickej nemocnice, bude takmer 8,3 milióna eur.

Prvé investície by mali ísť do nového prístrojového vybavenia. Zdravotníkov čaká postupný prechod na moderné manažérske riadenie. Pacienti od dnešného dňa majú možnosť komunikovať s nemocnicou online, aktuálne informácie sa dozvedia prostredníctvom novej webovej stránky.

V súčasnosti nemocnica zamestnáva približne 600 zamestnancov. Jej spádovú oblasť tvorí viac ako 160 000 obyvateľov. Ide o jednu z najväčších nemocníc v Nitrianskom kraji.

Levickú nemocnicu prevzala skupina AGEL

„Našou prioritou je zabezpečiť modernizáciu a rozvoj levickej nemocnice. Dúfame, že naše investície a manažérske riadenie sa prejaví rastom kvality zdravotníckych služieb pre obyvateľov celého regiónu,“ uviedol predseda predstavenstva AGEL SK a.s. Ing. Michal Pišoja.

Spoločnosť AGEL je najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. V súčasnosti prevádzkuje v Českej republike a Slovenskej republike nemocnice, polikliniky, sieť lekární, laboratórií, distribučných spoločností, špecializované zdravotnícke zariadenia. Na Slovensku pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK a prevádzkuje nemocnice, špecializovanú nemocnicu v Bratislave, pracovnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

zdroj a fotografie: Agel SK

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre