CHARDONNAY - výstavba rodinných domov v Leviciach - v predaji posledné voľné domy

Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce.

CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj 12 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
08222017uto

Skupina AGEL vstupuje do Nemocnice s poliklinikou Levice

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Levice 18. júla 2017 - Krajskí poslanci 10. júna 2017 odsúhlasili vstup skupiny AGEL do Nemocnice s poliklinikou Levice a novú nájomnú zmluvu na Všeobecnú nemocnicu Komárno, ktorá je aktuálne manažérsky riadená skupinou AGEL.  V najbližšej dobe bude levická nemocnica zaradená do siete skupiny AGEL. Na jej prenájme na 20 rokov spoločnosti AGEL sa uznieslo zastupiteľstvo Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Skupina AGEL vstupuje do Nemocnice s poliklinikou Levice

Najväčší poskytovateľ zdravotníckej starostlivosti v strednej Európe chce stabilizovať personálnu situáciu, a spustiť nový dlhodobý investičný program s cieľom modernizácie a rozvoja nemocnice, k čomu sa zaviazal v schválenom investičním pláne.

CHARDONNAY – výstavba radových domov v Leviciach

 

„Našou snahou je zaistenie ďalšieho rozvoja levickej nemocnice, ktorý sa prejaví rastom kvality zdravotníckych služieb pre obyvateľov príslušného regiónu. Cieľom je rozvoj a postupná modernizácia,“ uviedol predseda predstavenstva AGEL SK a.s. Ing. Michal Pišoja.

Predaj 30 zerkonštruovaných bytov na Ul. Kpt. Nálepku v Leviciach - Levice invest, s.r.o., www.leviceubytovanie.sk

 

Uznesením krajských poslancov pokračuje skupina AGEL v prevádzke Všeobecnej nemocnice Komárno na ďalších 20 rokov. Skupina sa chce prioritne zamerať na obnovu internistického pavilónu, výstavbu centrálneho príjmu a projekt výstavby komplexného nadregionálneho onkologického centra.

Spoločnosť AGEL je najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. V súčasnosti prevádzkuje v Českej republike a Slovenskej republike nemocnice, polikliniky, sieť lekární, laboratórií, distribučných spoločností, špecializované zdravotnícke zariadenia. Na Slovensku pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK a prevádzkuje nemocnice, špecializovanú nemocnicu v Bratislave, pracovnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

zdroj: Agel SK, fotografia: NsP Levicewww.leviceonline.sk

POZRITE SI TIEŽ:

Komentárov  

+1 # domáci 2017-07-22 16:04
AGEL by mala vyhodiť komplet vedenie a administratívu NsP , povyhadzovať úplatných lekárov (tých tam nie je málo) plus konečne urobiť poriadok aj s parkovaním (tých ožranov na vstupe do areálu nahradiť automatickým systémom) a začať sa starať o pacienta, aby ten do Levickej NsP nechodil iba umierať!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre