05282024uto

Pátranie po nezvestnej 16-ročnej Jessike Seresovej zo Šiah

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ŠAHY 25. mája 2023 - Polícia Levice pátra po nezvestnej 16-ročnej Jessike Seresovej zo Šiah, ktorá dňa 22.5.2023 vo večerných hodinách odišla z domu a od tejto doby sa rodine ani známym neozvala a zdržuje sa na neznámom mieste. Informuje o tom Facebook stránka Ján Krajčovič (PatrosLevice).

Pátranie po nezvestnej 16-ročnej Jessike Seresovej zo Šiah

Menovaná je vysoká 160 centimetrov štíhlej postava, má vlasy červenohnedé dlhé po pás, hnedé oči, rozpráva plynulo po maďarsky ako aj po slovensky. "Naposledy mala oblečené šedé tepláky s ružovým pásom, čierny sveter s farebným obrázkom na prednej strane, čierne botasky," približuje Facebook stránka Ján Krajčovič (PatrosLevice).

V prípade, že máte vedomosť o mieste pobytu nezvestného, kontaktujte Ján Krajčovič (PatrosLevice) na Facebooku, volajte na OR PZ Levice, oddelenie pátrania 0961323371, alebo linku 158. "Taktiež Vás poprosíme aj o zdieľanie tejto fotky v čo najväčšom množstve," uzavrela Facebook stránka.

zdroj a foto: Facebook Ján Krajčovič (PatrosLevice)

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre