05282024uto

Rozsiahla pátracia akcia po nezvestnej žene z Podlužian dopadla dobre

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

PODLUŽANY 11. mája 2023 - Polícia v Leviciach prijala v stredu 10.5.2023 v nočných hodinách oznámenie o nezvestnosti 56-ročnej ženy z Podlužian. Ako informovala Polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj, rozsiahla pátracia akcia po nezvestnej žene z Podlužian dopadla dobre.

Rozsiahla pátracia akcia po nezvestnej žene z Podlužian dopadla dobre

Informácia o nezvestnosti ženy bola hneď poskytnutá všetkým policajným hliadkam v okrese Levice a aj pátračom. "Za pomoci obce Podlužany, s výraznou pomocou pána starostu obce, bola vykonaná pátracia akcia v okolí Podlužian. Krátko popoludní sa podľa presného plánu rozišlo do okolia desať skupín ľudí, medzi ktorými boli okrem policajtov aj dobrovoľníci, Pohotovostný pátrací tím a hasiči. Ich práca bola veľmi komplikovaná, hľadaná pani nemala u seba ani mobilný telefón, pomocou ktorého by mohla byť lokalizovaná," približuje Polícia.

Po piatich hodinách negatívnych správ prišla aj tá očakávaná a pozitívna. "Policajti z Obvodného oddelenia PZ v Tlmačoch, ktorí pátrali v okolí bývalého smetiska, nazývaného Richňava v lese za obcou, ženu našli. Jej zdravotný stav nebol veľmi dobrý a tak bola zverená do rúk lekárov," dodala Polícia.

zdroj a foto: Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre