09172021pia

Mladú ženu z okresu Levice nútili poskytovať sexuálne služby

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 18. júna 2021 - Muž a žena nútili mladú ženu z okresu Levice poskytovať sexuálne služby. Ako informuje policajná Facebook stránka Polícia Slovenskej republiky, vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície začiatkom tohto týždňa obvinil 37-ročného muža a 32-ročnú ženu z okresu Zlaté Moravce. Obaja čelia obvineniu zo zločinu Obchodovanie s ľuďmi.

Mladú ženu z okresu Levice nútili poskytovať sexuálne služby

Ilustračná foto.

Podľa policajných informácií mali ešte vlani zlákať 26-ročnú ženu z okresu Levice pod zámienkou nájdenia práce a možnosti zarobenia si peňazí v Českej republike. "Spolu ju odviezli do českého mesta Teplice, kde jej poskytli ubytovanie v rodinnom dome, kde však nemala súkromie, ale spali všetci v jednej izbe. Mladú ženu nútili v uliciach mesta vyhľadávať klientov a poskytovať im sexuálne služby. Pritom ju neustále kontrolovali a dávali inštrukcie čo má robiť, aké služby má poskytovať a taktiež jej určili minimálnu sadzbu, za ktorú má sexuálne služby poskytovať," približuje polícia.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Zarobené peniaze im mladá žena musela odovzdávať, dokonca nedostávala ani stravu, žila tam v biednych podmienkach. "Takýmto spôsobom na nej „zarobili“ 300.000 českých korún, čo je približne 11.841 eur. V prípade dokázania viny hrozí páchateľom trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov. Stíhaní sú na slobode," dodáva Facebook stránka Polícia Slovenskej republiky.

zdroj: Facebook Polícia Slovenskej republiky, ilustračná foto: unsplash.com

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre