10182021pon

V Leviciach mal otec svojej dcére valčekom rozbiť hlavu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
V Leviciach mal otec svojej dcére valčekom rozbiť hlavu

LEVICE 2. marca 2021 - V Leviciach na Štefánikovej ulici mal otec svojej dcére valčekom rozbiť hlavu. Podľa našich informácii sa skutok mal stať dňa 26. februára 2021 vo večerných hodinách.

Ako informovala vedúca Oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková, prípad realizuje vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície OR PZ Levice, ako zločin ublíženia na zdraví podľa a prečinu výtržníctva. "Podozrivému mužovi bolo za uvedené trestné činy vznesené obvinenie," informovala Čuháková.

Podľa našich ďalších informácii muž nezvládol vyhrotenú situáciu s dcérou, s ktorou mal dlhodobejšie problémy. Tá mala mať problémovú partiu kamarátov, ktorých si mala často vodiť domov. Po ich návšteve mali mužovi z domu mnohokrát zmiznúť peniaze, jedlo a ďalšie veci. V daný večer mal muž spozorovať svoju dcéru s touto partiou, pričom si mal všimnúť, že jeden z nich má v ruke injekčnú striekačku. Následne mal muž vziať do ruky valček a buchnúť mu po ruke, pretože ho mali v minulosti už zbiť. Jeho dcéra mala na svojho otca vyskočiť a napadnúť ho, následne jej v tejto situácii mal valčekom rozbiť hlavu.

ilustračná foto: Leviceonline.sk

Prečítajte si aj:

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre