05192022štv

V Šahách otvorili výstavu z medzinárodnej výtvarnej súťaže Pueri Fabri (video)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ŠAHY 23. januára 2022 - V Šahách v Galérii Ľ.Simonyiho otvorili výstavu z medzinárodnej výtvarnej súťaže pod názvom Pueri Fabri. Tá potrvá do 18.februára 2022.

V Šahách otvorili výstavu z medzinárodnej výtvarnej súťaže Pueri Fabri (video)

Z otvorenia výstavy sme v spolupráci s Andrej Budai foto - video služby a regionálnou internetovou televíziou TVTEKOVHONT pripravili krátku video reportáž:

Prinášame aj výsledky súťaže. Na konci zoznamu, bez uvedenia umiestnenia či ceny sú tí šahanskí žiaci, ktorí síce nevyhrali ceny, ale ako pochvalu od Základnej umeleckej školy a Galérie Ľ. Simonyiho si vyslúžiliu túto možnosť participácie na výstave. Toto je špecifikum tejto šahanskej výstavy, keďže výstava koncom roku 2021 sa dala pozrieť už v maďarskom meste Balašské Ďarmoty.

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Polgármesteri nagydíjak / Cena primátora

Polgármesteri nagydíj, Ipolybalog: Szrenka Zsófia, Érsekvadkert
Cena primátora Balogu nad Ipľom: Zsófia Szrenka, Érsekvadkert

Polgármesteri nagydíj, Szécsény: Súth Anna (ZUŠ-MA Ipolybalog)
Cena primátora Szécsény: Anna Súthová (ZUŠ-MA, Balog nad Ipľom)

Polgármesteri nagydíj, Balassagyarmat: Agátka Bolemantová (ZUŠ-MA Ipolyság)
Cena primátora mesta Balassagyarmat: Agátka Bolemantová (ZUŠ-MA Šahy)

Polgármesteri nagydíj,Ipolyság: Vincze Gréta (Páter Bárkányi János
Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény)
Cena primátora mesta Šahy: Gréta Vincze (Katolícka materská škola, ZŠ a gymnázium Pátera Jánosa Bárkánya, Szécsény)

Párkányi Raab Péter különdíja: Gyetvai Lelle (Váczi Gyula AMI Salgótarján)
Cena Petra Párkányi Raaba: Lelle Gyetvai (ZUŠ Váczi Gyula AMI Salgótarján)

Párkányi Raab Péter különdíja: Tóth Dorottya (ZUŠ-MA Ipolybalog)
Cena Petra Párkányi Raaba: Dorottya Tóthová (ZUŠ-MA Balog nad Ipľom)

Párkányi Raab Péter különdíja: Vincze Lilla (Páter Bárkányi János Katolikus
Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Szécsény)
Cena Petra Párkányi Raaba: Lilla Vincze (Katolícka materská škola, ZŠ a gymnázium, Szécsény)

Kutak Adrienn különdíja: Marczal Viktória (ZUŠ - MA Ipolyság)
Cena Adrieny Kutakovej: Viktória Marczalová (ZUŠ - MA Šahy)

Lencsés Zsolt különdíja: Ferencz Rozi (Rózsavölgyi Márk AMI
Balassagyarmat)
Cena Zsolta Lencsésa: Rozi Ferencz (ZUŠ Rózsavölgyi Márk AMI Balassagyarmat)

Lencsés Zsolt különdíja: Barbora Matisová (Összevont Iskola Újbánya)
Cena Zsolta Lencsésho: Barbora Matisová (Spojená škola Nová Baňa)

Gúgyela Tamás különdíja: Zsíros Zsófia (Rózsavölgyi Márk AMI
Szécsényi Tagintézmény)
Cena Tamása Gúgyelu: Zsófia Zsírosová (ZUŠ Rózsavölgyi Márk AMI,
filiálna ZUŠ Szécsény)

Antal Gábor különdíja: Nagy Jázmin (ZUŠ-MA Ipolyság)
Cena Gábora Antala: Jázmin Nagyová (ZUŠ-MA Šahy)

Rácz Boglárka (Szentgyörgyi István Általános Iskola, Diósjenő)
A. I. kategória: 1. hely
Boglárka Rácz (ZŠ Szentgyörgyi István Általános Iskola, Diósjenő)
kategória A. I.: 1. miesto

Haffner Virág (Szentgyörgyi István Általános Iskola, Diósjenő)
A. I. kategória: 2. hely
Virág Haffner (ZŠ Szentgyörgyi István Általános Iskola, Diósjenő)
kategória A. I.: 2. miesto

Vida Blanka (Szentgyörgyi István Általános Iskola, Diósjenő)
A. I. kategória: 3. hely
Blanka Vida (ZŠ Szentgyörgyi István Általános Iskola, Diósjenő)
kategória A. I.: 3. miesto

Bényi Mária Boglárka (FFKIKI - Ipolyság)
A. II. kategória: 1. hely
Mária Boglárka Bényiová (Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM,
Šahy)
kategória A. II.: 1. miesto

Bóna Zsolt (Pongrácz Lajos Alapiskola, Ipolyság)
A. II. kategória: 2. hely
Zsolt Bóna (Základná škola Lajosa Pongrácza s VJM, Šahy)
kategória A. II.: 2. miesto

Csáki Anna (FFKIKI - Ipolyság)
A. II. kategória: 3. hely
Anna Csákiová (Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM, Šahy)
kategória A. II.: 3. miesto

Bojtos Viktória (FFKIKI - Ipolyság)
A. III. kategória: 1. hely
Viktória Bojtosová (Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM, Šahy)
kategória A. III.: 1. miesto

Németh Larissza (Szentgyörgyi István Általános Iskola, Diósjenő)
A. III. kategória: 2. hely
Larissza Németh (ZŠ Szentgyörgyi István Általános Iskola, Diósjenő)
kategória A. III.: 2. miesto

Fábri Nelli (Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat)
A. III. kategória: 3. hely
Nelli Fábri (ZŠ Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat)
kategória A. III.: 3. miesto

Balla Bianka (FFKIKI - Ipolyság)
A. III. kategória: 3. hely
Bianka Ballová (Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM, Šahy)
kategória A. III.: 3. miesto

Buchta Anna (ZUŠ-MA Ipolyság)
B. I. kategória: 1. hely
Anna Buchtová (ZUŠ-MA Šahy)
kategória B. I.: 1. miesto

Herczeg Liliána (Váczi Gyula AMI Salgótarján)
B. I. kategória: 1. hely
Liliána Herczeg (ZUŠ Váczi Gyula AMI Salgótarján)
kategória B. I.: 1. miesto

Viktória Gemer (ZUŠ-MA Ipolybalog)
B. I. kategória: 2. hely
Viktória Gemerová (ZUŠ-MA, Balog nad Ipľom)
kategória B. I.: 2. miesto

Béri Rebeka (Rózsavölgyi Márk AMI Szécsényi Tagintézmény)
B. I. kategória: 3. hely
Rebeka Béri (ZUŠ Rózsavölgyi Márk AMI, filiálna ZUŠ Szécsény)
kategória B. I.: 3. miesto

Bevíz Alíz (ZUŠ-MA Ipolybalog)
B. I. kategória: 3. hely
Alíz Bevízová (ZUŠ-MA Balog nad Ipľom)
kategória B. I.: 3. miesto

Schmidt Vanesa (ZUŠ-MA Ipolybalog)
B. II. kategória: 1. hely
Vanesa Schmidtová (ZUŠ-MA Balog nad Ipľom)
kategória B. II.: 1. miesto

Nagy Lilien (Váczi Gyula AMI Salgótarján)
B. II. kategória: 1. hely
Lilien Nagy (ZUŠ Váczi Gyula AMI Salgótarján)
kategória B. II.: 1. miesto

Molnár Dóra (Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat)
B. II. kategória: 2. hely
Dóra Molnár (ZŠ Szabó Lőrinc Általános Iskola, Balassagyarmat)
kategória B. II.: 2. miesto

Pálffy Zsuzsanna (FFKIKI - Ipolyság)
B. II. kategória: 2. hely
Zsuzsanna Pálffy (Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM, Šahy)
kategória B. II.: 2. miesto

Nagy Ráhel (ZUŠ-MA Ipolybalog)
B. II. kategória: 3. hely
Ráhel Nagyová (ZUŠ-MA Balog nad Ipľom)
kategória B. II.: 3. miesto

Cochior Bálint (Váczi Gyula AMI Salgótarján)
B. III. kategória: 1. hely
Bálint Cochior (ZUŠ Váczi Gyula AMI Salgótarján)
kategória B. III.: 1. miesto

Mag Fruzsina (Váczi Gyula AMI Salgótarján)
B. III. kategória: 2. hely
Fruzsina Mag (ZUŠ Gyula Vácziho Salgótarján)
kategória B. III.: 2. miesto

Morvai Fanni (Váczi Gyula AMI Salgótarján)
B. III. kategória: 3. hely
Fanni Morvai (ZUŠ Váczi Gyula AMI Salgótarján)
kategória B. III.: 3. miesto

Martina Bencurik (Összevont Iskola, Újbánya)
C. kategória: 1. hely
Martina Bencuriková (Spojená škola, Nová Baňa)
kategória C.: 1. miesto

Bengyík Roland (Kék Sugár Foglalkoztató, Ipolyság)
C. kategória: 2. hely
Roland Bengyík (MODRÝ LÚČ pre deti, mládež a dospelé osoby
so zdravotným znevýhodnením, Šahy)
kategória C.: 2. miesto

Dušan Bitara (Összevont Iskola, Újbánya)
C. kategória: 3. hely
Dušan Bitara (Spojená škola, Nová Baňa)
kategória C.: 3. miesto

Samuel Kosztolányi (Összevont Iskola, Újbánya)
C. kategória: 4. hely
Samuel Kosztolányi (Spojená škola, Nová Baňa)
kategória C.: 4. miesto

Zsolnay Hajnal (ZUŠ-MA Ipolyság)
Hajnal Zsolnay (ZUŠ-MA Šahy)

Marek Flok (ZUŠ-MA Ipolyság)
Marek Flok (ZUŠ-MA Šahy)

Pálinkás Laura (ZUŠ-MA Ipolyság)
Laura Pálinkás (ZUŠ-MA Šahy)

Németh Dominik (ZUŠ-MA Ipolyság)
Dominik Németh (ZUŠ-MA Šahy)

Deák Lujza (ZUŠ-MA Ipolyság)
Lujza Deáková (ZUŠ-MA Šahy)

Sára Saidová (ZUŠ-MA Ipolyság)
Sára Saidová (ZUŠ-MA Šahy)

Gyekiczky Eszter Vivien (ZUŠ-MA Ipolyság)
Eszter Vivien Gyekiczky (ZUŠ-MA Šahy)

Križan Viktória (ZUŠ-MA Ipolyság)
Viktória Križanová (ZUŠ-MA Šahy)

Balla Bianka(ZUŠ-MA Ipolyság)
Bianka Ballová (ZUŠ-MA Šahy)

Lomen Zsófia (ZUŠ-MA Ipolyság)
Zsófia Lomenová (ZUŠ-MA Šahy)

Mária Budáčová (ZUŠ-MA Ipolyság)
Mária Budáčová (ZUŠ-MA Šahy)

Koncz Beáta (ZUŠ-MA Ipolyság)
Beáta Konczová (ZUŠ-MA Šahy)

Gyenes Lara (Pongrácz Lajos Alapiskola, Ipolyság)
Lara Gyenesová (Základná škola Lajosa Pongrácza s VJM, Šahy)

Balázs Dáriusz (Pongrácz Lajos Alapiskola, Ipolyság)
Dáriusz Balázs (Základná škola Lajosa Pongrácza s VJM, Šahy)

zdroj: Tibor Pálinkás, foto a video: Andrej Budai foto - video služby, Leviceonline.sk, TVTEKOVHONT

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre