06152024sob

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Rodáčka z Levíc Kristína Holková vystavuje svoje fotografie z prírody

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 25. mája 2021 - Tekovské múzeum v Leviciach a rodáčka z Levíc Kristína Holková Vás srdečne pozývajú na výstavu fotografií s názvom „Potulky prírodou – na jeleňom chodníku“.

Rodáčka z Levíc Kristína Holková vystavuje svoje fotografie z prírody

Prečítajte si aj:

Absolventka SPU Nitra, Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov so zameraním na Špeciálne chovateľské odvetvia je fotografkou, sokoliarkou, autorkou detských kníh a poviedok. Vzťah k prírode a zveri, ako sama hovorí, má odjakživa. Jazdí na koni, venuje sa cvičiteľstvu, ale i bojovým umeniam. "Každé jedno fotografovanie je malým dobrodružstvom. Musím sa predierať húštinou, vzdorovať nevyspytateľnému počasiu i bojovať s nehostinným terénnom. Dlhé hodiny čakáte na dobrý záber a fotografia sa nakoniec nepodarí. Začiatky boli naozaj ťažké. Postupne som sa však naučila, ako sa zvieratá v lese správajú, aké zvuky vydávajú v čase nebezpečenstva, kde oddychujú a kde sa skrývajú," vyjadrila sa autorka výstavy.

Výstavu Kristíniných fotografií a príbehov, v ktorých pútavo opisuje svoje zážitky z lesa, si môžete pozrieť na prízemí Dobóovského kaštieľa Tekovského múzea v Leviciach do 3. októbra 2021.

zdroj a foto: Tekovské múzeum v Leviciach

Kameraman/fotograf na svadbu, prvé sväté prijímanie, stužkovú slávnosť, oslavy, firemné a spoločenské akcie - ANDREJ BUDAI FOTO - VIDEO SLUŽBY

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre