02242024sob

V Leviciach zorganizovali jubilejný 10. ročník benefičného koncertu Objatie tónov (video)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 31. januára 2020 - Jubilejný 10. ročník benefičného koncertu Objatie tónov priniesol do levickej Športovej haly exkluzívny hudobný program. Podujatie pre deti s mentálnym postihnutím dňa 26.januára 2020 zorganizovali Občianske združenie Ostrov a Občianske združenie Milan Štefánik.

V Leviciach zorganizovali jubilejný 10. ročník benefičného koncertu Objatie tónov (video)

Predstavili sa tu známi slovenskí interpreti ako aj zahraničné hviezdy z Veľkej Británie, ktorí bez nároku na honorár potešili zdravotne a mentálne postihnuté deti zo zariadení domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych základných škôl.

Podujatie odštartovala zumba so Zolim, ako prvá sa predstavila populárna prešovská formácia IMT Smile bratov Ivana Táslera a Mira Táslera, ktorá jednou z najúspešnejších slovenských kapiel. Svojim tancom sa predstavilo duo Lea & Veja a z východného Londýna prišla na Slovensko hudobná nálož v podaní The Great Malarkey, ktorá sa predstavila v Bratislave, Novom Meste nad Váhom a finišovala práve na benefícii Objatie tónov v Leviciach. Nadupaný rockový koncert tu odohrala kapela Desmod. Akciu moderoval Sajfa.

Návštevníci sa tu mohli realizovať v rámci workshopov. Pripravené tu boli zumba tance, enkustika – maľovanie horúcim voskom, pletenie z pedigu, modelovanie z hliny, pletenie náramkov, výroba šperkov z drôtu, pletenie z papiera či ozdobovanie sadrových odliatkov. Najmenšie deti sa mohli tešiť na nafukovací hrad, maľovanie na tvár či detské tance.

Pozrite si našu videoreportáž z podujatia tu:

zdroj a video: Leviceonline.sk, TVTEKOVHONT.SK, Andrej Budai foto - video služby, foto: Objatie tónov

Podporte finančne Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT.SK
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Dobromat.sk - každým nákupom pomáhate

POZRITE SI TIEŽ:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre