04232024uto

Tretí ročník benefičného koncertu Objatie tónov plné hviezd + video a fotografie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 29. januára 2013 - V levickej športovej hale sa v nedeľu 27.1.2013 uskutočnil už tretí ročník benefičného koncertu pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím - Objatie tónov pod profesionálnou taktovkou Občianskeho združenia Ostrov a Občianskeho združenia Milan Štefánik. Na koncerte sa predstavili také hudobné hviezdy ako Tublatanka, či IMT Smile, z Dánskeho kráľovstva a Faerských ostrovov po prvý krát na Slovensko zavítal delirický kabaret pod názvom Dánjal, ktorý bol nominovaný v šiestich kategóriách Dánskych hudobných cien.

Tretí ročník benefičného koncertu Objatie tónov plné hviezd + video a fotografie

Karta Levičana už viac ako 100 zliav v Leviciach a okolí – www.vyhodykariet.sk.

 

Okrem toho sa predstavil aj Zašo, Folklórny súbor Devín, mažoretky, návštevníci si mohli zacvičiť zumbu a celé podujatie moderoval obľúbený zabávač Jožo Pročko, takže o srandu bolo naozaj postarané. Okrem skvelej hudobnej, kultúrnej a športovej nádielky boli pre návštevníkov pripravené aj rôzne náučné workshopy ako Enkaustika - maľovanie horúcim voskom, košikárstvo, lukostreľba, modelovanie z hliny, Fotostena Nuts štúdio, pletenie náramkov, servitková technika, pletenie z papiera, detský svet - trampolínky, maľovanie na tvár, nafukovací hrad, nanuky, hula hop.

Stačí lajk a získate informácie o každej zľave Karty Levičana na Facebook http://www.facebook.com/kartalevicana

 

Na podujatí sme boli aj my z portálu Leviceonline.sk, pripravili sme z neho preto videorerportáž, ktorá je spojená aj s rozhovormi s jednotlivými protagonistami a organizátormi. Video si môžete pozrieť tu:

Súčasne sme z podujatia pripravili aj fotoreportáž, všetky naše fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii TU.

Viac o skupine Dánjal tu: http://www.leviceonline.sk/aviza-a-pozvanky/aviza-a-pozvanky/danjal-daruje-faersky-pokoj-detom-v-leviciach

zdroj, fotografie a video: www.leviceonline.sk

s Facebookom máte z Leviceonline.sk oveľa viac. Stačí lajk a viac noviniek z Levíc a okolia príde priamo k Vám.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre