05212024uto

Levice - Kino, Film

Kino Junior v Leviciach opäť otvárajú 3.6.2020, pozrite si program

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 28. mája 2020 - Kino Junior v Leviciach opäť otvárajú 3.6.2020. Informuje o tom Mestské kultúrne stredisko (MsKS) v Leviciach.

Jediné kino v okrese Levice - kino Junior v Leviciach opäť otvárajú 3.6.2020, pozrite si program

Program na prvý júnový týždeň je možné nájsť na webe MsKS Levice www.kino.mskslevice.sk, kde je možné si vstupenky aj zakúpiť. "Vstupenky si viete zakúpiť aj v Levickej informačnej agentúre cez týždeň od 8:00 do 16:00 hod., alebo hodinu pred premietaním v pokladni kina Junior," dodáva MsKS Levice.

Zasadací poriadok MsKS Levice upravilo aktuálnym opatreniam na zamedzenie šírenia koronavírusu - s dvoj-metrovými odstupmi. "Na dve voľné miesta vedľa seba si vstupenky môžu zakúpiť len členovia žijúci v jednej domácnosti. Pre ostatných návštevníkov sú vyhradené miesta pre jednotlivcov. Prosíme návštevníkov, ktorí nie sú rodinní príslušníci (resp. členovia jednej domácnosti), aby pri zakúpení vstupenky rešpektovali výber miesta s dodržaním podmienky dvoch metrov - ušetríte tým nepríjemnosti sebe i nám. Prosíme Vás, vážme si, že sa vstupenky dajú zakúpiť online a nemusíme stáť v rade pred pokladňou," žiada MsKS Levice a uzatvára. "Ďakujeme, že ste zodpovední a tešíme sa na Vás od 3.6. pri nových filmových zážitkoch."

zdroj a foto: MsKS Levice

Dámske a pánske plavky leto 2020
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Podporte projekt celoregionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT

Prečítajte si:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre