06152024sob

Súťaže v Leviciach a okolí

OSMIDIV spojí jedinečným spôsobom radosť z hudby a tvorivých dielní

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

BANSKÁ ŠTIAVNICA 16. augusta 2017 - Banská Štiavnica sa už po ôsmykrát teší na benefičný koncert OSMIDIV! Pozvánka do miestneho amfiteátru je naozaj exkluzívna. Rôzne hudobné žánre, pestrá paleta workšopov, jednoducho 20. augusta nebude o výbornú zábavu núdza.

OSMIDIV spojí jedinečným spôsobom radosť z hudby a tvorivých dielní
Predaj 30 zerkonštruovaných bytov na Ul. Kpt. Nálepku v Leviciach - Levice invest, s.r.o., www.leviceubytovanie.sk

 

Benefičný koncert OSMIDIV organizuje pre osoby s mentálnym postihnutím z Banskobystrického regiónu a okolitých ústavov Občianske združenie Milan Štefánik. Aj tento rok si organizátori dali záležať na tom, aby ponúkli jedinečnú zostavu umelcov. Moderátorka Adela Banášová privíta postupne na pódiu Zlatého slávika Petra Cmoríka, Chiki Liki Tu-a, legendu slovenskej tanečnej scény Maduar, rebela Roba Miklu, či Ženu z lesoparku s charizmatickým Petrom „Šarkanom“ Novákom. To však stále nie je všetko, pretože pozvanie prijala aj skupina Virvar, Stano Lauro, folkový spevák Martin Chrobák a folklór bude reprezentovať PUĽS - Poddukelský umelecký ľudový súbor z Prešova. „Za tie roky, čo organizujeme podobné benefičné koncerty, sme si vždy pozorne všímali, čo deti s mentálnym postihnutím baví najviac. Keďže sú vždy úprimné a spontánne, snažili sme sa aj my pripraviť program tak, aby si v ňom našli všetky žánre a interpretov, ktorí im prinášajú radosť,“ vysvetľoval organizátor Milan Štefánik.

OSMIDIV spojí jedinečným spôsobom radosť z hudby a tvorivých dielní

Program odštartuje o 14.00 hod. zumbou Zoli z Galanty a popri koncertoch budú pripravené rôzne náučné woršopy ako enkaustiky – maľovanie horúcim voskom, prútikárstvo, streľba z kuše, výroba šperkov z drôtu, maľovanie na tvár, výroba doplnkov z kože, razenie mincí, maľovania na plátno a ozdobovanie sádrových odliatkov. „Bez tvorivých dielní si už naše benefičné koncerty ani nevieme predstaviť. Decká sa pustia do práce vždy s dokonalým oduševnením a je fascinujúce sledovať, ako si vedia vážiť každú pozornosť, ktorú im venujeme,“ dodala M. Štefánik.

OSMIDIV spojí jedinečným spôsobom radosť z hudby a tvorivých dielní

Vstupenky budú dostupné v predpredaji - 12,00 €, na mieste - 15,00 €. Zľavy: Vstupné je bezplatné pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím, pre držiteľov ZŤP, pre deti z detských domovov a pre deti do 140cm v sprievode dospelej osoby. Predpredaj - Ticketportal, Čajovňa klopačka, Informačné centrum Banská Štiavnica. Zmena programu je vyhradená.

Text: Daniela Sokolovičová

POZRITE SI TIEŽ:

SÚŤAŽ o 4x2 vstupenky na OSMIDIV 2017!


Ako sa súťaže zúčastniť?

K súťaži sme na našej Facebook stránke Leviceonline.sk umiestnili plagát OSMIDIV 2017. Vašou úlohou pre účasť v súťaži je ZDIEĽAŤ tento plagát a ste v hre!

OSMIDIV spojí jedinečným spôsobom radosť z hudby a tvorivých dielní

Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 4x2 vstupenky na OSMIDIV 2017 trvá do 18.8.2017 do 22:00 hod. Dňa 19.8.2017 vylosujeme 4 výhercov, ktorí získajú po 2 vstupenkách. 

Mená výhercov uverejníme na FB Leviceonline.sk. Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u! Výhercovia si vstupenky budú môcť prevziať priamo pred vstupom na podujatie, kde im ich odovzdáme osobne.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Leviceonline.sk.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre