04252024štv

Veľkolepé celoslovenské podujatie TriGala v Leviciach, najviac ocenení získal ŠK Atóm Levice

LEVICE 2. decembra 2019 - To najkrajšie z triatlonovej sezóny 2019 sa udialo na veľkolepom podujatí - triatlonovom gala večeri, ktorý zorganizoval domáci klub ŠK Atóm Levice v priestoroch hotela Lev. Na podujatí organizovanom dňa 30.11.2019, získal najviac ocenení práve levický klub.

Na podujatie s názvom Tri Gala pricestovalo z celého Slovenska 300 pozvaných športovcov. Nechýbali členovia výkonného výboru STÚ ani prezident pán Jozef Jurášek. Za mesto Levice prijal pozvanie zástupca primátora pán Csaba Tolnai. Pretekárov ocenili za celoročné výsledky v súťaži o slovenský pohár jednotlivcov aj klubov.

Medzi najvýznamnejšie patrí ocenenie „víťazstvo v slovenskom pohári klubov v triatlone v žiackych kategóriách“. Absolútnym víťazom v mužskej kategórii sa stal Levičan Tadeáš Fazekaš.

V klubovej súťaži získal ŠK Atóm Levice ďaľšie ocenenia:
1.miesto slovenský pohár v akvatlone
1.miesto slovenský pohár v duatlone
2.miesto slovenský pohár mix štafety
3.miesto slovenský pohár v triatlone

Medzi jednotlivcami ocenili pretekári vo všetkých vekových kategóriách, z ŠK Atóm-u 21 pretekátov: