04252024štv

Levičania úspešní na 30. ročníku triatlonu v Senci

SENEC / LEVICE 20. mája 2018 - Na Slnečných jazerách v Senci sa v nedeľu 20.5.2018 konal jubilejný 30. ročník Seneckého triatlonu za rekordnej účasti 500 pretekárov.

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

V priebehu dňa sa súťažilo v rôznych kategóriách a v rôznych traťových vzdialenostiach. Levický klub ŠK Atóm nasadil takmer všetkých svojich pretekárov a výprava bola nakoniec veľmi úspešná.

V najmladších kategóriách Nádeje dosiahli pódiové umiestenie Žaneta Gajdošová 2. miesto a Laura Cícerová 3. miesto. Medzi mladšími žiakmi vynikli Paulína Haulíková (3.) a Boris Bátovský (3.) a v kategórii starší žiaci príjemné prekvapil ziskom 3. miesta Gabriel Suchý.

V hlavnom a plne obsadenom preteku šprint triatlone (750m plávanie, 20 km cyklistika a 5km beh) bol úspech klubu prenikavý, v absolútnom poradí medzi ženami získala Ivana Kuriačková 2. miesto.

Medzi mužmi zvíťazil Matúš Verbovský a pódiové 3. miesto vybojoval Tadeáš Fazekaš.

V samostatne vyhodnocovaných vekových kategóriách (AG) získal veterán Slavomír Jánoš 2. miesto, veteránka Hana Laktišová 3. miesto a prekvapila aj juniorka Viktória Titková ziskom 2. miesta.

Sezóna začala úspešne a ukázala, že tento náročný šport má stálych a verných priaznivcoch a aj v slovenských podmienkach vedia organizátori využiť krásne exteriéry prírody a prilákať množstvo pretekárov.

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika