04202024sob

Levice začali víťazstvom a do Šiah cestovali autobusom FC Barcelona, Šarovce nevycestovali, v Kalnej dráma do poslednej minúty (video)

LEVICE – 11. augusta 2020 - V dňoch 8. a 9. augusta pokračovali futbalové súťaže, hralo sa za úmornej teploty. V okrese sa jeden zápas nehral a to v Ipeľských Úľanoch, kam hostia nepricestovali. V derby sa viac darilo Leviciam a po výsledku 0:3 si zo Šiah zaslúžene odviezli tri body. Mimochodom, do Šiah cestovali autobusom FC Barcelona. Futbalovú drámu videli diváci v Kalnej nad Hronom, kde zas domáci vyrovnávali v 90. minúte.

3. liga – 1. kolo

Kalná nad Hronom – Považská Bystrica 2:2 (0:2)
G: 59. Cleber (11 m), 90. Vida
ČK: 63. Slávík (P. Bystrica)

Veľké Ludince – ViOn Zlaté Moravce B 0:0

Betónová vodomerná šachta - projektovanie výrobkov z betónu či vodomernú šachtu, štandardizované betónové kocky či betónové stĺpy, preprava stavebných materiálov

Proficon Vodomerná šachta - projektovanie výrobkov z betónu či vodomernú šachtu, štandardizované betónové kocky či betónové stĺpy, preprava stavebných materiálov

4. liga – 1. kolo

Šahy – Levice 0:3 (0:1)
G: 35. Kupča, 48. a 90. Kosák

Pozrite si videoreportáž TVTEKOVHONT zo zápasu FK Slovan Šahy - FK Slovan Levice aj s pozápasovými rozhovormi tu:

Kozárovce – Kovarce 6:2 (2:0)
G: 22. a 64. Drienovský, 70. Kotora, 34. Páchnik, 83. Bíňovský, 67. Viglaský (11 m)