Rocar renovácie Levice - Renovácie svetiel a leštenie automobilov

09152019ned
Ariela škola plávania

Futbalová história si to nepamätá, nehralo sa, pretože nebola lopta. Výsledkový servis futbalu v okrese Levice: 7.-8.9.2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

OKRES LEVICE 8. septembra 2019 - Prinášame Vám komplet výsledkový servis futbalu v okrese a mužstiev z okresu Levice z hracích dní 7.-8.9.2019, teda III. ligy Západ, IV. ligy JV, V. ligy Východ, VI. ligy ObFZ Levice, VII. ligy ObFZ Levice a VIII. ligy ObFZ Levice.

Futbalová história si to nepamätá, nehralo sa, pretože nebola lopta. Výsledkový servis futbalu v okrese Levice: 7.-8.9.2019
Ariela škola plávania

V 3.lige Západ Kalná nad Hronom prehrala v Malženiciach a spadla tak na úplne dno tabuľky. Zo 4. ligy JV z mužstiev z okresu Levice získalo body jedine OFK Veľký Ďur, ktorý si doma poradil s Kovarcami. V V. lige Želiezovce prehradli v Zemnom a takisto padli na samé dno tabuľky, Podlužany rozbili Lipovú na ich trávniku. V VI. lige gólová prestrelka v Hontianskych Trsťanoch, v VII. lige sa v Šarovciach nehralo, nebola lopta, futbalová história si to nepamätá.

III. liga – 6. kolo
Veľké Ludince – Lednické Rovne 4:1 (3:0)
G: 3. Mészáros, 32. Shevchuk, Kosák, 52. Szabó
Malženice – Kalná nad Hronom 4:0 (2:0)
ČK: 69. Švec (Kalná)

1. ŠK LR CRYSTAL 6 4 1 1 10:9 13
2. OFK Malženice 6 4 0 2 16:4 12
3. Spartak Myjava 6 4 0 2 6:3 12
4. ŠK 1923 Gabčíkovo 6 3 2 1 11:6 11
5. MŠK Považská Bystrica 6 3 2 1 6:4 11
6. FC Nitra B 6 3 1 2 9:7 10
7. FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B 6 3 1 2 9:8 10
8. FK Marcelová 6 3 1 2 5:4 10
9. FK Slovan Duslo Šaľa 6 3 0 3 6:5 9
10. FKM Nové Zámky 6 2 2 2 8:14 8
11. FC Spartak Trnava B 6 2 1 3 6:9 7
12. TJ Družstevník Veľké Ludince 6 2 0 4 9:9 6
13. TJ KOVO Beluša 6 1 3 2 6:7 6
14. AFC Nové Mesto nad Váhom 6 1 2 3 4:8 5
15. FC Slovan Galanta 6 0 2 4 4:10 2
16. KFC Kalná nad Hronom 6 0 2 4 4:12 2

IV. liga – 6. kolo
Veľký Ďur – Kovarce 4:1 (3:1)
G: 11. a 29. Čejtei, 36. Borsuk, 71. Goncalves
Štúrovo – Kozárovce 3:0 (1:0)
Šurany – Levice 3:1 (2:0)
G: 84. Kupča

Tabuľka IV. ligy po 6. kole:
1. MŠO Štúrovo 6 5 1 0 15:5 16
2. FK Vlčany 6 5 0 1 14:5 15
3. FC Neded 6 4 1 1 20:8 13
4. TJ Imeľ 6 4 0 2 17:5 12
5. OFK Veľký Ďur 6 3 1 2 17:12 10
6. ŠK Šurany 6 3 1 2 16:11 10
7. OFK Tovarníky 6 3 0 3 17:8 9
8. TJ Veľké Lovce 6 3 0 3 11:14 9
9. FK Slovan Levice 6 2 1 3 11:13 7
10. FK TJ Lokomotíva Kozárovce 6 2 1 3 11:15 7
11. ŠK Nesvady 6 2 1 3 10:15 7
12. MŠK Hurbanovo 6 1 3 2 8:9 6
13. FK Kolárovo 6 2 0 4 7:12 6
14. MŠK - Thermál Veľký Meder 6 2 0 4 6:18 6
15. TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 6 1 1 4 5:15 4
16. OFK Kovarce 6 0 1 5 8:28 1

V. liga – 6. kolo
Bešeňov – Šahy 0:0
Zemné – Želiezovce 5:2 (2:0)
G: 55. a 88. Dulai
ČK: 18. Rotík
Lipová – Podlužany 1:8 (0:2)
G: 8. 59. a 63. Bukovčan, 39. 69. a 70. Obický, 74. Mizerák (11 m),82. Cintula

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Tabuľka V. ligy Východ po 6. kole:
1. TJ Salka 6 5 0 1 23:10 15
2. ŠK Podlužany 6 4 1 1 15:4 13
3. Futbalový klub Slovan Šahy 6 4 1 1 14:5 13
4. TJ Družstevník Bešeňov 6 4 1 1 12:4 13
5. Futbalový klub FK Activ Veľké Kosihy 6 3 2 1 16:5 11
6. ŠK Kmeťovo 6 3 2 1 8:6 11
7. FC Okoličná na Ostrove 6 3 1 2 20:8 10
8. TJ Družstevník Pribeta 6 3 1 2 11:8 10
9. FC Komjatice 6 2 3 1 11:9 9
10. FC Veľký Kýr 6 2 3 1 7:6 9
11. TJ AGRO Zemné 6 2 1 3 12:17 7
12. FC Dulovce 6 1 2 3 6:15 5
13. OŠK Lipová 6 1 1 4 9:23 4
14. ŠK Svodín 6 1 0 5 5:19 3
15. TJ Lokomotíva Bánov 6 0 1 5 2:16 1
16. MŠK Želiezovce 6 0 0 6 6:22 0

VI. liga – 6. kolo
Pohronský Ruskov – Jur nad Hronom 4:0 (2:0)
G: 60. a 68. Forró (1 z 11 m), 29. Karkó, 45. Balogh
Veľké Turovce – Hronské Kľačany 0:1 (0:0)
G: 77. Titurus
Žemberovce – Horne Turovce 3:2 (1:1)
G: 23. a 65. Kľačko, 85. Slúka – 45. Goral, 73. Fabian
Hontianske Trsťany – Nový Tekov 3:6 (1:3)
G: 36. a 67. M. Drapka, 85. Pap – 14. a 53. Lojek (11 m), 19. Nagy, 40. Pleva, 56. Tȍrȍk, 83. Drienovský
Kalná B – Hontianska Vrbica 1:2 (0:1)
G: 52. Kašo – 7. Adami, 60. Kalman
Čajkov – Nová Dedina 0:0
Hronské Kosihy – Starý Tekov 4:1(4:1)
G: 2. P. Rafael, 26. a 38. Kováč, 41. Šebo – 22. Bátovský
Plavé Vozokany – Tlmače 5:1 (2:1)
G: 39. a 52. Meiling, 44. a 69. Laktis, 89. Šál – 18. Tóth (11 m)

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Tabuľka VI. ligy po 6. kole:
1. TJ Družstevník Hontianska Vrbica 6 6 0 0 26:2 18
2. ŠK Slovan Plavé Vozokany 6 5 0 1 30:11 15
3. ŠK Čajkov 6 4 1 1 17:4 13
4. ŠK Nová Dedina 6 4 1 1 13:6 13
5. TJ AB Hronské Kosihy 6 4 0 2 23:13 12
6. TJ Družstevník Nový Tekov 6 4 0 2 13:12 12
7. ŠK Sokol Starý Tekov 6 3 1 2 12:9 10
8. OFK Družstevník Žemberovce 6 3 1 2 10:12 10
9. TJ Slavoj OFC Pohronský Ruskov 6 3 0 3 14:17 9
10. TJ Družstevník Horné Túrovce 6 2 1 3 20:15 7
11. FK mesta Tlmače 6 1 3 2 9:15 6
12. KFC Kalná nad Hronom B 6 1 1 4 6:11 4
13. SC Hronské Kľačany 6 1 1 4 6:14 4
14. TJ Družstevník Hontianske Trsťany 6 1 1 4 10:24 4
15. FK Jur nad Hronom 6 0 1 5 2:23 1
16. TJ Družstevník Veľké Turovce 6 0 0 6 5:28 0

Futbalová história si to nepamätá nehralo sa nebola lopta

VII. liga – 6. kolo
Tekovské Lužany – Malé Kozmálovce 1:0
Nedohrané v 26. minúte inzultácia rozhodcu hráčom hostí
Šarovce – Mýtne Ludany
Zápas sa neodohral, domáce mužstvo nemalo k dispozície lopty a tak sa nehralo
Bory – Keť 2:1 (0:1)
G: 77. Sulyan, 88. Janeček – 40. Bútora
Plášťovce – Beša 6:2 (4:1)
G: 5. 23. a 41. Róm, 29. Dankovič, 65. Kneizel, 86. Bartal (11 m) – 20. Mészáros (11 m), 52. Varga
Farná – Sikenica 4:3 (2:2)
G: 25. a 44. Faško (1 z 11 m), 69. Kudry, 73. Herák – 6. Madaj, 35. a 49. Palák
Vyškovce – Ipeľský Sokolec 2:2 (1:2)
G: 6. Topán, 85. Andódy – 19. Balázs, 33. Gyetven
Lok – Čata 3:0 (3:0)
G: 5. Truban, 19. Tóth, 36. Melíšek
Veľké Kozmálovce – Ipeľské Úľany 2:2 (1:0)
G: 30. a 55. Vlčko – 66. Antalicz (11 m), 90. Matyó

Youtube kanál Leviceonline.sk

Tabuľka VII. ligy po 6. kole:
1. TJ Družstevník Tekovské Lužany 6 5 0 1 22:6 15
2. TJ Družstevník Lok 6 4 1 1 18:10 13
3. TJ Družstevník Plášťovce 6 4 0 2 23:12 12
4. TJ Mladosť Čata 6 4 0 2 16:9 12
5. TJ Klas Beša 6 4 0 2 15:14 12
6. TJ Družstevník Vyškovce nad Ipľom 6 3 2 1 13:11 11
7. TJ Klas Farná 6 3 0 3 13:16 9
8. TJ Pohronie Sikenica 6 3 0 3 13:17 9
9. ŠK Mýtne Ludany 5 2 1 2 12:12 7
10. FC Ipeľské Úľany 6 2 1 3 11:13 7
11. TJ Meteor Keť 6 2 0 4 15:16 6
12. TJ Klas Šarovce 5 2 0 3 12:15 6
13. JUVENTUS Malé Kozmálovce 6 2 0 4 6:13 6
14. ŠK Dynamo Veľké Kozmálovce 6 1 2 3 9:11 5
15. ŠK Ipeľský Sokolec 6 1 1 4 10:21 4
16. ŠK Bory 6 1 0 5 5:17 3

VIII. liga – 4. kolo
Pohronský Ruskov B – Horné Semerovce 2:3 (1:2)
G: 24. Nap, 85. Bahorec – 35. Baláž, 44. Balogh, 49. Gáspár
Kalinčiakovo – Plavé Vozokany 4:4 (1:3)
G: 43. 60. a 90. Pekarik – 13. M. Sádovský, 24. a 28. Goral (11 m), 51. Srna (vl)
ČK: 81. Váczi (Kalinčiakovo)

Tabuľka VIII. ligy po 4. kole:
1. TJ Družstevník Horné Semerovce 4 2 2 0 15:13 8
2. FK Sokol Plavé Vozokany 4 2 1 1 15:11 7
3. FK 1.FC 2000 Kalinčiakovo 4 0 3 1 12:16 3
4. TJ Slavoj OFC Pohronský Ruskov B 4 0 2 2 9:11 2

zdroj a foto: JJ

Prečítajte si aj:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre