02232020ned

V troch stretnutiach 6. ligy po osem gólov, Vrbica zatiaľ inkasovala len jeden

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

HONTIANSKA VRBICA 4. septembra 2019 - V šiestej lige mohli diváci vidieť spolu 38 gólov, na svoje si prišli v Hronských Kosihách, Horných Turovciach a v Hontianskej Vrbici, kde ich bolo zhodne po osem.

V troch stretnutiach 6. ligy po osem gólov, Vrbica zatiaľ inkasovala len jeden

Marek Janček dal v zápase štyri góly.

Helen Doron - Angličtina pre deti

Strelecky sa darilo Marekovi Jančekovi, ktorý zaťažil konto hosťujúceho gólmana z Hontianskych Trstian až štyrikrát. Na margo debaklu hostí treba dodať, že vo štvrtok odohrali ťažký zápas s Hronskými Kľačanmi (4:3) a v nedeľu im už sily hlavne v druhom polčase došli.

Mladý Marek Janček zhodnotil duel nasledovne. „Do zápasu sme išli s jasným cieľom, predĺžiť našu sériu výhier. O súperovi sme vedeli, že je húževnatý a že si pripísal počas týždňa prvú výhru. Preto sme nechceli nechať nič na náhodu a od úvodných minút hostí zatlačili pred ich bránku. Z toho pramenil aj náš prvý gól. Následne sa hostia osmelili a vypracovali si dve sľubné príležitosti, ktoré však nevyužili. Na druhej strane sa nám naopak podarilo ešte v prvej časti zápasu dvakrát skórovať. Druhý polčas sa niesol v znamení množstva zahodených šancí z našej strany, ale aj napriek tomu sa nám podarilo ešte päťkrát skórovať a potvrdili tak postavenie lídra tabuľky. Hosťom ďakujem za sympatický výkon. Tiež by som rad pochválil mojich spoluhráčov za predvedenú hru.“

Horné Turovce si poradili s Jurom nad Hronom a vysoké víťazstvo je tak trošku prekvapením. Hostia sa do polčasu ešte ako tak držali, ale po zmene strán to bol futbal na jednu bránu.

Hronské Kosihy pokračujú v dobrých výkonoch na domácom ihrisku a tentokrát si to odniesli futbalisti z Ruskova. V domácom drese sa darilo Petrovi Rafaelovi, ktorý dal tri góly.

Kolektív Novej Dediny nenechal nič na náhodu a už po 45 minútach bolo 3:0, v druhom polčase zbytočne prišli o Salaja, ktorý bol po druhej žltej karte vylúčený. Napriek tomu si víťazstvo postrážili a v doterajšom priebehu má mužstvo len jednu prehru.
Povinné víťazstvá Čajkova a Starého Tekova sa naplnili do bodky, remíza Tlmáč s rezervou Kálnej nad Hronom je ďalšia strata bodov na domácom ihrisku a ako keby hráčom Tlmáč dochádzala para oproti vlaňajšej sezóne. Podľa slov nestarnúcej futbalovej legendy Heňa Taňašiho sa Nový Tekov nadrel na víťazstvo, súper podal kolektívny výkon, no v koncovke to u hráčov Žemberoviec škrípalo a tak odchádzali po zápase smutní bez streleného gólu v druhom zápase za sebou.

zdroj a foto: JJ

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Youtube kanál Leviceonline.sk

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre