04192024pia

Levickí futbalisti si doma poradili s Veľkým Kýrom, po zápase dostali nové lopty - video

LEVICE 19. marca 2019 - Futbalisti FK Slovan Levice si v domácom zápase 17. kola V. ligy Východ ZsFZ poradili s FC Veľký Kýr 2:0. Po zápase v nedeľu 17.3.2019 levickému futbalovému klubu odovzdali majitelia firmy Koberce DeLuxe Rasťo Varga a Patrik Gáloš nové tréningové lopty v celkovej hodnote 650 Eur.

Skóre zápasu otvoril už v 9. minúte Ján Varga, ktorý premenil nariadený pokutový kop. Do polčasu Levičania zvýraznili svoje skóre gólom Gabriela Šveca hlavou v 43. minúte. V druhom polčase si domáci udržali náskok najmä s pomocou brankára Bielika a tak si Levičania zaknihovali už štvrtý víťazný zápas po sebe.

FK SLOVAN LEVICE - FC VEĽKÝ KÝR 2:0 (2:0)

góly: Ján Varga z pokutového kopu, 9. min., Gabriel Švec, 43. min.

Heluz akcia - Marand stavebniny

Pozrite si našu videoreportáž zo zápasu aj s pozápasovými rozhovormi:

Najbližšie sa Levičania predstavia dňa 24.3.2019 o 15:00 hod. v Okoličnej na Ostrove a následne doma dňa 31.3.2019 o 15:00 hod. proti ŠK Nesvady.

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika Zľavaonline.sk - paleta najlepších zliav Sexland.sk - všetko pre Vaše potešenie