04202024sob

Basketbal a basketbalové správy z Levíc

Kadeti ŠBK Junior Levice na konečnom 3.mieste kvalifikačného turnaja skupiny Stred

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 4. októbra 2021 - Levickí basketbaloví kadeti ŠBK Junior Levice sa počas víkendu v dňoch od 2. do 3. októbra zúčastnili kvalifikačného turnaja v skupine Stred. Prinášame Vám výsledky zápasov.

Kadeti ŠBK Junior Levice na konečnom 3.mieste kvalifikačného turnaja skupiny Stred

28.9.2021:

MŠK BK Žiar nad Hronom - ŠBK Junior Levice 98:69 (47:45)

Body LV: Kulčár 34, Lipovský 23, Krnčan 6, Števko 4, Pilinszký 2.

Do Žiaru nad Hronom sme pricestovali v oklieštenej zostave, v pondelok ohlásili štyria hráči chorobu. Výsledkom toho bolo, že sme vycestovali iba v počte osem hráčov. Prvý polčas sme hrali veľmi dobre, loptu sme si dobre posúvali. Najviac sa darilo Lukášovi Kulčárovi, výborne mu sekundoval Mišo Lipovský a naozaj sa nám darilo a padalo nám. Podarilo sa nám získavať lopty a vybiehať do protiútokov. V druhom polčase minuloročný majster už zapol na plné obrátky, pritlačil na nás a dal si veľký pozor na Kulčára. Ostatní hráči nemajú toľko skúseností, aby sa s tým vedeli vysporiadať. Po veľkom tlaku na našich hráčov sme strácali lopty, ktoré súper jednoznačne využil vo svoj prospech. Preskákali nás o 30 doskokov. S výsledkom 98:69 sme spokojní. Gratulujeme súperovi.

Prečítajte si aj:

Kadeti ŠBK Junior Levice na konečnom 3.mieste kvalifikačného turnaja skupiny Stred

29.9.2021:

ŠBK Junior Levice - BK AS Trenčín 84:82 (36:49)

Body LV: Lipovský 41, Gregáň 18, Števko 10, Kasan 4, Krnčan a Kubica po 3, Ďurčo a Habara po 2, Macho 1.

Zápas sme začali veľmi nekoncentrovane, čoho výsledkom bola 1. štvrtina 9:26 pre Trenčín. Druhá perióda sa zlepšila a mierne sa nám podarilo dotiahnuť na súpera. Tretia štvrtina sa končila len sedem-bodovým rozdielom. Keď tímu z Trenčína v poslednej štvrtine dochádzali sily, tak my sme zapli na plné obrátky na čele so skvelým Mišom Lipovským a tak isto aj Mišom Gregáňom a Mišom Števkom. Sme radi, že sme dokázali zo stavu -19 otočiť na +2 a radujeme sa z výhry.

Kadeti ŠBK Junior Levice na konečnom 3.mieste kvalifikačného turnaja skupiny Stred

2.10.2021:

ŠBK Handlová - ŠBK Junior Levice 71:99 (41:59)

Body LV: Kováčik 27, Lipovský 21, Kulčár 20, Krnčan 10, Števko 9, Gregáň 6, Kubica 4, Kasan 2.

Prvý zápas na tomto kvalifikačnom turnaji sme začali veľmi dobre, boli sme koncentrovaní a diktovali sme tempo hry. Handlová začala brániť osobne, ale po troch minútach to zmenili na zónu, ktorá im vydržala až do konca stretnutia. V zóne sme si dobre prihrávali loptu a hľadali si voľné pozície. Skvelo sme si zahrali, užili si atmosféru a hlavne víťazstvo.

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

2.10.2021:

IMC Slovakia Považská Bystrica - ŠBK Junior Levice 75:95 (43:51)

Body LV: Kováčik 44, Lipovský 19, Kulčár 19, Krnčan 7, Števko 4, Kasan 2.

Druhý zápas už bol náročnejší. Súper mal jedného hráča s výškou nad dva metre, ktorého veľmi dobre ubránil Michal Števko. Dávali sme veľký pozor na prieniky. Vyrážali sme do protiútokov, padala nám aj trojková streľba. Výsledok sa nerodil až tak ľahko ako v zápase s Handlovou, pretože nám už ubúdali sily. V zápase si zahrali všetci, ale mladší síce trošku menej minutážovo.

3.10.2021:

MBA Prievidza - ŠBK Junior Levice 125:68 (69:25)

Body LV: Lipovský 22, Kulčár a Krnčan po 11, Kováčik 8, Števko 6, Gregáň 5, Habara 3, Kasan 2.

Od začiatku bolo jasné, že súper má veľké kvality. Od prvej minúty Prievidza diktovala tempo hry. Strácali sme veľa lôpt. V tomto zápase sme už šetrili starších chalanov. Mrzí nás zranenie Petra Kováčika, ktoré sa mu stalo v polovičke 1. štvrtiny. Bol to náš piaty zápas v priebehu šesť dní. Uznávame kvality súpera a gratulujeme k zaslúženému víťazstvu.
Skončili sme na konečnom treťom mieste v skupine STRED. V stredu nás čaká baráž s tretími tímami zo skupín ZÁPAD a VÝCHOD, kde sa rozhodne o našom postupe do GOLD alebo do SILVER skupiny.

zdroj a foto: ŠBK Junior Levice

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre