06152024sob

Zdravotníctvo

Sestry z levickej nemocnice získali prestížne ocenenie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 29. mája 2024 - Biele srdce je symbolom solidarity, obetavosti a zároveň pripomína výnimočné príklady pomoci druhým. Ako informovala hovorkyňa skupiny Agel SK Eva Peterová, Nemocnica Agel Levice v spolupráci s Regionálnou komorou sestier a pôrodných asistentiek v Leviciach a spoločnosťou Perfect Distribution zorganizovala aj tento rok slávnostné odovzdávanie tohto prestížneho ocenenia.

Sestry z levickej nemocnice získali prestížne ocenenie

Na regionálnej úrovni bolo ocenených až päť sestier levickej nemocnice. Ocenenia získala Anetta Grófová a Helena Furiová z pediatrického a novorodeneckého oddelenia, Mária Bánska z jednotky intenzívnej starostlivosti oddelenia vnútorného lekárstva, Eva Buzášová z pediatrického oddelenia a Eva Treindlova z oddelenia gynekológie a pôrodníctva. "Chcem zo srdca poďakovať za neoceniteľnú prácu nielen ocenených sestier. Za ich nasadenie, oddanosť a profesionálny prístup smerom k našim pacientom. Ste pilierom našej spoločnosti a vaša práca z vás robí nenahraditeľných členov nášho tímu. Vaša individuálna snaha a prínos pre spoločnosť sú obdivuhodné. Váš každodenný boj o zdravie a pohodu pacientov je neprekonateľný. Často sa ocitáte v ťažkých situáciách, no napriek tomu zostávate silné a oddané svojmu povolaniu. Ďakujeme, že ste tu pre nás v ťažkých chvíľach a že svojou prácou meníte svet k lepšiemu," vyjadrila sa námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť Nemocnice Agel Levice Helena Dudášová.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Okrem Bieleho srdca si Nemocnica Agel Levice uctila sestry za pracovné nasadenie, dlhoročný profesionálny a individuálnych prínos spoločnosti ďakovným listom, a to konkrétne Janu Holcmanovú z pediatrie, Máriu Debnárovú z oddelenia vnútorného lekárstva, Annu Jursitú z oddelenia úrazovej chirurgie, Luciu Boriovú z ortopédie, Katarínu Hájekovú z chirurgického oddelenia a Lenku Maďarovú z oddelenia gynekológie a pôrodníctva.

Sestry z levickej nemocnice získali prestížne ocenenie

zdroj: Agel SK, foto: Mária Švecová

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, SVETLÁ A SVIETIDLÁ, ZNAČKOVÝ ALKOHOL, KÁVA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre