ŠTEFAN GREGOR - krúžkujte č. 105 na kandidátke 12 SLOBODA A SOLIDARITA - Voľte silnú ekonomiku pre regióny Slovenska
09242023ned

Zdravotníctvo

Levická nemocnica otvorila novú pediatrickú kardiologickú ambulanciu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 16. novembra 2022 - Nemocnica Agel Levice stále realizuje projekty a inovácie, zamerané na skvalitnenie služieb pre verejnosť. Ako informuje hovorkyňa skupiny Agel SK Martina Pavliková, poslednou novinkou, ktorú sa podarilo spustiť dnes, je otvorenie novej pediatrickej kardiologickej ambulancie.

Levická nemocnica otvorila novú pediatrickú kardiologickú ambulanciu

Ochorenia srdca patria medzi najčastejšie úmrtia nielen na Slovensku, ale aj vo svete. "Jednou z mnohých príčin je, že ľudia podceňujú zdravý životný štýl a predovšetkým pravidelné prehliadky. S nimi, najmä v indikovaných prípadoch, kedy sa vážne ochorenia srdca vyskytli u viacerých generácií, sú sledované už aj deti. Práve včasná diagnostika a pravidelné prehliadky môžu pomôcť včas problém identifikovať a nastaviť efektívnu liečbu. Hoci spojenie dieťa a ochorenie srdca je pre každú rodinu aj malého pacienta obrovskou komplikáciou, najhoršie je zatvárať oči pred realitou. Nemocnica Agel Levice teda prichádza s veľmi žiadanou službou, detskou kardiologickou ambulanciou," informuje Pavliková.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Levická nemocnica otvorila novú pediatrickú kardiologickú ambulanciu

Ambulancia slúži detským pacientom na vyšetrenia srdca. Na vyšetrenie je možné sa objednať prostredníctvom Call centra na číslach 036/6379 663, 036/6379 360 a 036/6379 362. K vyšetreniu je potrebné odporučenie od všeobecného lekára spolu so zdravotnou dokumentáciou. Vyšetrenia na kardiologickej ambulancii sú hradené zo zdravotného poistenia. "Novú pediatrickú kardiologickú ambulanciu sme otvorili 15. novembra 2022. Nachádza sa na 4. poschodí budovy polikliniky pavilónu A levickej nemocnice. Ako aj do iných ambulancií, tak aj do našej je potrebné sa vopred na vyšetrenie objednať, čím sa vyhnete zbytočnému zdĺhavému čakaniu," vyjadrila sa lekárka pediatrickej kardiologickej ambulancie Nemocnice Agel Levice Silvia Miková.

Ambulancia poskytuje komplexné vyšetrenie srdca zahrňujúce EKG, chokardiografické vyšetrenie, EKG Holter, TK Holter čo umožňuje  diagnostiku a liečbu vrodených chýb srdca, poruchy rytmu a vysokého tlaku.

zdroj a foto: Agel SK

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Mestská rada

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre