09172021pia

Zdravotníctvo

Na očkovanie proti koronavírusu sa v levickej nemocnici môžete objednať na presný čas a deň

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 31. júla 2021 - Nemocnica Agel Levice po dohode s Ministerstvom zdravotníctva SR spustila projekt a novú možnosť, objednať sa na očkovanie proti koronavírusu priamo na webe spoločnosti Agel. Ako informuje hovorkyňa siete nemocníc Agel Martina Pavliková, záujemca sa môže prihlásiť na konkrétny deň a hodinu.

Na očkovanie proti koronavírusu sa v levickej nemocnici môžete objednať na presný čas a deň

Na základe veľmi dobrých skúseností z očkovania zdravotníci v Leviciach a okolí vychádzajú v ústrety záujemcom o očkovanie a chcú takto pomôcť zjednodušiť a urýchliť prihlásenie sa na vakcináciu. "Celý proces je bezplatný a zaočkovaný dostane certifikát v zmysle platnej legislatívy Národného centra zdravotníckych informácií. Na webovom portáli spoločnosti AGEL je možné si vyhľadať Veľkokapacitné vakcinačné centrum Levice a prihlásiť na očkovanie od 28.7.2021. K dispozícii sú termíny počas pracovných dní od 10:00 hod. do 14:00 hod. a dokonca aj sobota 7.8. od 8:00 hod. do 13:00 hod.," priblížila Pavliková.

Prečítajte si aj:

Na Slovensku ide o novinku, kedy je možné sa prihlásiť na očkovanie nielen prostredníctvom webu Národného centra zdravotníckych informácií na www.korona.gov.sk, ale aj priamo cez portál Agel. "Máme s očkovaním bohaté skúsenosti, tak sme prišli s týmto originálnym návrhom. Som rád, že sme našli pochopenie a ochotu ísť do tohto experimentu na Ministerstve zdravotníctva SR a verím, že aj týmto krokom sa podarí výrazne rozšíriť počet záujemcov o očkovanie," uviedol riaditeľ Nemocnice Agel Levice Ján Belanský.

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Podstata systému je v tom, že sa záujemca prihlási na očkovanie v databáze Nemocnice Agel Levice, pričom informácia o zaočkovaní bude prepojená s Národným centrom zdravotníckych informácií. "Výhodou pre človeka je, že nebude čakať na pridelený termín, ale sám si zvolí deň a čas, ktorý je pre neho vhodný," uzavrel riaditeľ nemocnice.

zdroj a foto: Agel

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre