09172021pia

Zdravotníctvo

Oftalmologická ambulancia Nemocnice Agel Levice je opäť v prevádzke

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 26. júla 2021 - Očami vnímame všetky krásy sveta a preto je dravie očí nesmierne dôležité. Ako informuje hovorkyňa siete nemocníc Agel Martina Pavliková, Nemocnica Agel Levice opäť spustila prevádzku a poskytuje starostlivosť v Oftalmologickej ambulancii.

Oftalmologická ambulancia Nemocnice Agel Levice je opäť v prevádzke

Ambulancia je určená pre dospelých pacientov. "Očná ambulancia ponúka spektrum rôznych vyšetrení, ako napríklad kompletné očné vyšetrenie, skríningové vyšetrenia glaukómu, sivého zákalu, očného pozadia, meranie očného tlaku, poradenstvo pri korekcii dioptrií a mnohé iné," informoval Ján Belanský, riaditeľ nemocnice Levice.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Oftalmologická ambulancia Nemocnice Agel Levice je opäť v prevádzke

Typy ochorení, s ktorými najčastejšie pacienti prichádzajú, sú zápalové zmeny oka a jeho adnexov, spôsobené nekorigovanou refrakčnou chybou, ďalej syndróm suchého oka a u pacientov nad 60 rokov sivý zákal a glaukóm. "Technológie, ktoré využívame, či už v práci alebo aj doma, sú náročné pre naše oči. Mnoho mladých ľudí trpí syndrómom suchého oka, potreba okuliarovej korekcie sa objavuje skôr, čo je tiež dôsledok nadmerného používania technológii dnešnej doby," uviedol Ľubomír Štefanko, lekár oftalmologickej ambulancie.

Pacienti, ktorí plánujú navštíviť oftalmologickú ambulanciu, tak môžu urobiť každý piatok od 08:00 hod. do 14:00 hod. Ambulancia sa nachádza na 5. poschodí polikliniky. Objednať sa môžu aj na telefónnom čísle 036/6379 360.

zdroj a foto: Agel

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre