02252024ned

Zdravotníctvo

Za posledné tri dni pribudli z okresu Levice tri nové pozitívne prípady koronavírusu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE / BRATISLAVA 13. septembra - Na Slovensku v sobotu 12. septembra pribudlo 79 pozitívne testovaných ľudí, urobilo sa 3080 testov. Ako informuje Ministerstvo zdravotníctva SR (MZ SR), z okresu Levice pribudli za posledné tri dni tri nové pozitívne prípady koronavírusu. Jeden pribudol zo štvrtkového testovania, jeden z piatkového a jeden zo sobotňajšieho.

Za posledné tri dni pribudli z okresu Levice tri nové pozitívne prípady koronavírusu

Hygiena pre Vašu firmu - papierové utierky, mydlá, dávkovače, čistiace prostriedky a dezinfekcia

Áčko-hygiena.sk - Hygiena a dezinfekcia

Aktuálne sa k sobote 12. septembra vyliečilo desať ľudí, celkovo sa už zotavilo 3124 pacientov. "V sobotu boli pozitívne testovaní vyšetrení v okresoch Bratislava (21), Michalovce (10), Galanta (9), Nové Zámky (6), Košice (5), Banská Bystrica (4), Nitra (4), Hlohovec (2), Malacky (2), Ružomberok (2), Stará Ľubovňa (2), Žilina (2), Bardejov (1), Humenné (1), Levice(1), Lučenec (1), Pezinok (1), Považská Bystrica (1), Prievidza (1), Topoľčany (1), Trebišov (1) a Trnava (1). Medzi pozitívne testovanými bolo 47 žien a 32 mužov vo veku od 13 do 91 rokov," približuje MZ SR.

V nemocniciach je hospitalizovaných 130 pacientov, potvrdené ochorenie COVID-19 má 96 z nich. Na JIS je 12 osôb, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 10 pacientov. "Celkový počet pozitívne testovaných ľudí v našej krajine doteraz je 5532, od začiatku vypuknutia ochorenia sa u nás urobilo 384.503 laboratórnych testov. Počet potvrdených úmrtí v súvislosti s ochorením COVID-19 je 38. Aktívnych prípadov ochorenia je na Slovensku aktuálne 2370," dodalo MZ SR.

Ďalšie informácie o koronavíruse na Slovensku nájdete aj na www.korona.gov.sk.

zdroj: MZ SR, foto: pixabay

VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU. TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Podporte projekt celoregionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT

Pozrite si videoreportáže TVTEKOVHONT tu: https://www.youtube.com/tvtekovhont

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Prečítajte si:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre