02252024ned

Zdravotníctvo

Nemocnica Levice prijala mimoriadne opatrenia, od 22.7.2020 budú zakázané návštevy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 21. júla 2020 - Vzhľadom na zhoršenie epidemiologickej situácie súvisiacej s pandémiou COVID-19 Nemocnica Agel Levice opätovne sprísnila režim a prijala opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu a kvôli ochrane pacientov aj zamestnancov nemocnice. Informuje o tom hovorkyňa siete nemocníc Agel SK, do ktorej levická nemocnica patrí, Martina Pavliková.

Nemocnica Levice prijala mimoriadne opatrenia, od 22.7.2020 budú zakázané návštevy

Šperky, náramky, prstene TU

Od 22. júla 2020 dochádza v levickej nemocnici k zákazu návštev hospitalizovaných pacientov na lôžkových oddeleniach. "Okrem tohto opatrenia platí aj naďalej používanie osobných ochranných pomôcok, zvýšená dezinfekcia v priestoroch zdravotníckeho zariadenia a povinné je prekrytie horných dýchacích ciest. Nemocnica pokračuje v triáži pacientov pri vstupe do ambulantných priestorov. Zmeraná je im teplota a formou dotazníka sa zisťuje cestovateľská anamnéza, resp. epidemiologická anamnéza so zameraním na kontakt s ochorením na COVID-19," dodala hovorkyňa.

V levickej nemocnici zabezpečili u všetkých pacientov s potrebou operačných zákrokov testovanie na toto ochorenie. "Vedenie nemocnice zakazuje tiež akýkoľvek voľný pohyb osôb v areáli nemocnice, ktorý nie je viazaný na poskytnutie zdravotnej starostlivosti. Nemocnica upozorňuje, že rozsah poskytovania zdravotnej starostlivosti sa v nemocnici nemení," uzavrela Pavliková.

zdroj: Agel SK, foto: Leviceonline.sk

Podporte projekt celoregionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT

Pozrite si videoreportáže TVTEKOVHONT tu: https://www.youtube.com/tvtekovhont

Prečítajte si:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre