CHARDONNAY - výstavba rodinných domov v Leviciach - v predaji posledné voľné domy

Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce.

CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj 12 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
08232017str

Mesto na sídlisku Vinohrady vybuduje nové parkovisko so 111 miestami

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 19. apríla 2017 - Na okraji obytného súboru sídliska Vinohrady v Leviciach bude nové parkovisko súčasťou pripravovanej novobudovanej miestnej komunikácie, prepájajúcej Ulice Hlboká a Tatranská.

Mesto na sídlisku Vinohrady vybuduje nové parkovisko so 111 miestami

Parkovisko bude mať 111 parkovacích miest, pričom predpokladané celkové náklady na výstavbu sú vo výške približne 600.000 eur. Parkovisko je navrhované z dôvodu potreby zvýšenia počtu parkovacích miest v danej lokalite a taktiež z dôvodu jej plánovaného rozširovania o rekreačnú športovo-oddychovú zónu. Parkovisko je rozdelené komunikáciou na dve časti. Pozdĺž komunikácie je na jednej strane navrhované parkovisko s kolmými parkovacími státiami v celkovom počte 37 a na druhej strane parkovisko so šikmými státiami v počte 74, pričom z nich budú štyri parkovacie miesta slúžiť pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Andrej Budai photo

Súčasťou výstavby bude chodník, verejné osvetlenie a výsadba zelene v okolí parkoviska a medzi parkovacími miestami. V súčasnosti prebieha proces posudzovania vplyvov na životné prostredie a proces verejného obstarávania na zhotoviteľa projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie. Následne bude vydané územné rozhodnutie a stavebné povolenie. Po ukončení povoľovacieho konania sa predpokladá začatie výstavby najneskôr na jar 2018.

zdroj: www.leviceonline.sk, foto: Google Maps

POZRITE SI TIEŽ:

Komentárov  

+21 # domaci 2017-04-19 16:04
Aj túto stavbu získa arogantná sviňa Gregor Horniak z Vialle? Páni mesta, nemajte nás obyvateľov Levíc za idiotov a nesnažte sa nám nakecať, že z toho nemáte ani cent! Rovnako ako tomu bolo pri oprave cesty pri Textilke či výstavbe kruháču na Ludanskej, kde ZBYTOČNE padli za obeť zdravé stromy!!! Za čo vás vlastne platíme? :-x
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+13 # domaci 2017-04-20 21:59
600 tisíc eur? Za 111 miest? 5405,405405 eur jedno miesto? Ty vole, to je tunel jak Brno! To bude mať každé parkovacie miesto svojho SBSkára? Pán primátor, vysvetlíš Levičanom celý tento podvod?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre